Mr. Olympia 2013

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mr. Olympia 2013

Mesajgönderen Vucutor3 » Temmuz 4th 2013, 08:12

Resim

Bu yıl Jay Cutler ın tekrar Olympia da podyum alıcak olması ve beklenen phil heat kai green hesaplaşması ve geçen yılın sürprizi rhoden ın çıkışı 2013 en büyük vücut geliştirme yarışmasını çok zevkli bir hale getiriyor.

Herkes Jay cutler için artık şansı yok desede kimse unutmasınki jay bu sporda en stratejik adam olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış durumda .Bu mantığa göre ya jay unvan için dönüyor yada ona sponsor olan firmadan iyi bir para koparmaya çalışacak nede olsa onun adı jay cutler ince hesapların adamı.

Phil Heat uzun yıllar kimseye bu ünvanı vermiyceğini her konuşmasında dile getiriyor kendine güveni tavan yapmış durumda ancak Kai Green de her açıklamasında ensendeyim aman dikkat et dercesine Phil Heat I kovalıyor Ancak Phil Heat son iki yıldır Dünyanın en iyi vücutçusu ünvanının sahibi kimseyede kaptırmaya niyeti yok .

Shawn Rhoden podyuma çıktığı fiziğiyle geçen yıl herkesi hayran bıraktı ve bu yıl tüm yarışları es geçip buraya hazırlanıyor onun açısından bu yarışma tamamen ünvana yönelik başka şansım yok diyor iyi kullanacağını ifade ediyor sizce ne yapar ? Hep beraber görücez.

Elssbiay, Mamdouh müthiş bir fizik ilk büyük sınavında ne yapıcak herkes merak ediyor doğunun yetiştirdiği en iyi vücutçu olarak anılmaya başlandı bile.

Branch Warren bu isim her an podyumu yakıcak yıkıcak bir isim dahada önemlisi seyircilerin çok sevdiği podyumda görmekten zevk aldığı bir vücutçu ilk 6 için çok iddalı.

Dennis Wolf hep yeni Olympia olarak anıldı ama bir türlü istediği fiziği podyuma taşıyamadı büyük kötü wolf için söylenicek tek şey doğru şekilde podyuma çıktığı an ilk 6 içinde her sıralamayı alabilir .

Victor Martinez işi zor yeni sakatlıktan çıktı çok büyük hacim kaybı var ancak ilk girdiği yarışmasında torontopro da genede birinciliği aldı ilk 6 için gene şanslı bir vücutçu.

Yukarda bazı vücutçular için yorumlarımı yaptım ancak yarışmaya daha çok var listede eklemeler eksilmeler mutlaka olacaktır ancak bu yılki 2013 mr Olympia son 10 yılın en iyi mr Olympia sı olmaya aday ...

Curry, Brandon USA
Cutler, Jay USA
Elssbiay, Mamdouh Egypt
Greene, Kai USA
Heath, Phil USA
Jackson, Dexter USA
Martinez, Victor Dominican Republic
McMillan, Cedric USA
Piotrkowicz, Robert Poland
Rhoden, Shawn USA
Warren, Branch USA
Wolf, Dennis Germany
En son Vucutor3 tarafından Mayıs 3rd 2014, 18:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Temmuz 4th 2013, 23:43

Gerçekten son 3-4 senedir olacak en heyecanlı kapışma olacak gibi bu sene...

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Temmuz 5th 2013, 00:10

Gecen seneki yaristada gördügümüz gibi shawn rhodenin simetri harikasi oldugu apacik ortada idi. Bu sene hacimide ekleyerek podyuma cikarsa bir cok kisiyi kendine birkez daha hayran birakicaktir.
Kai green gecen seneki hatasi cok sulu cikmasiydi bu sene bu hataya dusmeyecegini umarim.
Jay cutler nekadar ara vermis olsada bu spora sonucta yillarini aktarmis bir kisilik ve sponsorlarida bu sene kazanmasi icin elinden geleni yapicaktir.
Phil heatin vücüdunun tartismasiz mukemmel olduguna herkez ayni fikirde ancak bu sene jay cutlerinde önceden yarismaya girecegini söylemesi 2. lik sifatinda bulunan shawn ve kaiyi daha dikkatli kilacagini ve etkilenmis olmalarinin yuksek oldugunu dusunuyorum.
Kacirilmiyacak bir yarisma olacagi apacik ortada. Ilerleyen gunlerde canli yayin izleyebilecegimiz seceneklerde olursa muazzam bir gösteri bizi bekliyor olucak..

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 5th 2013, 00:12

Elsabyi merakla bekliyorum, spekulasyon degilse phil heath bu adami baya ciddiye aldigini soylemis.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Temmuz 5th 2013, 07:33

izleriz canlı canlı yine sabahlarız :)

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Temmuz 5th 2013, 22:04

Sabırsızlıkla bekliyorum :)

MuhammedTaha
VIP
VIP

Mesajgönderen MuhammedTaha » Temmuz 6th 2013, 01:06

Jay mükemmel bir dönüş yapacaktır :)

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Nitr0 » Temmuz 6th 2013, 21:39

Shawn Flexatron u takip ediyorum, isi gercekten cok ciddiye aliyor ve eglenceli birisi.Umarim bu yil degisiklik olur ^^ Ronnie abisini gururlandirir baya kazanirsa :)

Kullanıcı avatarı
PHANTOM
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen PHANTOM » Temmuz 7th 2013, 02:51

Resim

Gönlüm Kai Greene'den yana.Gerçekten bu spora beni motive eden bir sporcu.Ancak Mr.Olympia ince hesap ve dolapların döndüğü bir yarışma.Bunu daha önce Frank Zane karşısında Mike Mentzer'in hakkını yiyerek kanıtladı bence.Sonuç ne olacak bilinmez.Her şey mümkün,sürpriz de olabilir Phil Heath ünvanını da koruyabilir.

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Nitr0 » Temmuz 10th 2013, 21:32

Ronnie & Flexatron Calisirken ^^

Resim

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir