Mr. Olympia 2014 (18-21 Eylül)

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Eylül 21st 2014, 13:13

I Will Be Back yazdı:Phıllde o sırt yandan göğüs ve most muscular pozu oldukça bileği zor bükülür ama bu yıl Phılli pek beğenmedim bu suplement işine erken başladı eline ağırlık almaz olmuş bence Phıllin elinden birinciliği alacaklarsa o bu yıl olabilirdi.Kaiye üzüldüm ama burun farkıyla da olsa Phıll in Kaiden iyi olduğu aşikar.Dexter 5. oldu bu demek oluyor ki seneye yine göreceğiz.Koca bir yılın heyecanı bitti geriye Kai ve Phıll arasındaki o itişme kaldı hafızalarda bakalım seneye neler olacak Kai atmadı ama Phıllin kendine bir tokat atıp toparlanması şart :)

Kainin artik su dans ederek poz verme olayini birakmasi adam gibi poz vermesi lazim. Bence bu isi biraz fazla abartiyor. Bence kainin poz olayi ve son günkü kurulugu konusunda daha fazla calismasi gerekiyor. Olympia olmak icin tüm hersey var ama sonuc hüsran.
Phil gecen seneye göre daha kücük ve dengesiz geldi. Ama bariz farki yinede belliydi. Böyle giderse eger seneye phil jay cutler gibi eriyip gidicek.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 21st 2014, 14:15

A.s. abi hoşgeldin,

Phil'in yaşı diğerlerinden küçük olduğu halde, diğer sporculara nazaran kütle koyma çabası göremiyorum, sanırım mükemmel definasyonunu devamlı arttırarak orda hep kalabileceğini düşünüyor ama bence Kai bu yıl Phil'in tam ensesindeydi...

Shawn Roden beklenilen çıkışı yaptı ve çok iyi bir formla podyum aldı, aynı performansla devam ederse, mükemmel ince belinin de avantajıyla önümüzdeki yıl da ilk 3te olur.
Hatta belki bir gün Mr. Olympia Shawn Roden olabilir....

Dennis Wolf'ün 3.lükten düşeceğini düşünüyor ve üzülüyordum ama diğer sporculara bakarak Wolf için 4.lük derecesi çok bile diyebilirim...

En çok Victor için üzülüyorum, hayat bizim gibi onu da mahvetti
:idea: :?: :cry: :lol: 8-) :razz:

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir