Nitrofull Mass Hakkında

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 15th 2010, 12:32

Whey protein kıymetlidir. Her whey aynı değildir. Whey ucuz olsa Çin'de whey proteinine plastik hammaddesi olan melamin eklemezdi. Bir ara gazetelerde melamin skandalı verildi boy boy. Nestle'ye yaptıkları bebek mamasına melamin katılmış vs.
Melamin niye katılmış ?
Nedeni; protein testini azot sayısına bakıp yaparlar. Azot miktarı ile proteinin kalitesi belirlenir. Melamindede yüksek miktarda azot olunca yapılan testi yanıltıp materyali yüksek kalite whey gibi gösteriyormuş.
Ama insan protein yerine plastik hammaddesi yiyor tabi neticede. Tabi plastik hammaddesi yemenin sonu iyi olmuyor haliyle.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 15th 2010, 16:52

yigithan34 yazdı:valla o kadarını bilemicem aga ama yani sonucta ben amaclarıma igne kullanmadan düzenli beslenerek ve toz kullanarak kısa zamanda ulasırsam bu benim icin iyi biseydir.iste bende bunu istiyorum ve bu nitrofull u kullanan arkadasım amaclarına kısa zamanda ulastı.heralde bende ulasacagım gibi gözüküyor..

amaçtan kasıt nedir? önemli çünkü...

yigithan34
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigithan34 » Temmuz 15th 2010, 17:01

amaçtan kasıt sudur kilo almak yani sismek ve düzenli beslenerek ,tozları kullanarak bu formu korumak.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 15th 2010, 22:24

Kutunun içinde toz kendi kendine topaklanma yapar hatta içindeki ölçeğe bile yapışıyorlar ve çıkmak bilmiyor.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 16th 2010, 00:48

bide burda iğne kullanmadan toz kullanma konusuna değinilmiş o kadar alakasız şeyler ki ama kafa karıştırdığı ortada.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 16th 2010, 08:58

yigithan34 yazdı:amaçtan kasıt sudur kilo almak yani sismek ve düzenli beslenerek ,tozları kullanarak bu formu korumak.

amacın buysa toz almana gerek yok ki yiyerek hatta spor yapmayarak da kilo alırsın şişersin.

yigithan34
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigithan34 » Temmuz 17th 2010, 00:08

o anlamda degil kas anlamında şişme

BOYKA-78
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BOYKA-78 » Nisan 22nd 2011, 00:48

arkadaşlar nitrofull ü kötüleyenler için sölüyorum. kaç taneniz bu markayı kullandı acaba çok merak ediyorum. ?

Kullanıcı avatarı
bilyac
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bilyac » Nisan 23rd 2011, 11:21

merhaba foruma yeni üye oldum 4 yıllık aradan sonra spora vücüt geliştirme ile döndüm, gecmişte atletizim basketbol ve bisitlet sporları ile ilgilendim, bir cok ek enerji için besin kaynakları kullandım her zaman ucuz olanı aldım ve bir zararını görmedim

yaklasıkda 2 aydır vücüt geliştirme yapıyorum, bende nitrofull whey protein aldım marka araştırması yapmadan sonra baktımki herkes kötülemiş.

3 gündürde nitrofull whey proetin kullanıyorum suan için olumsuz bir yanını görmedim hatta, firmanın bu kadar ktülenmesi bence ön yargı diye düşünüyorum yanılıyorda olabilirim, biz türk halkı olarak her zaman pahalı olanın daha iyi oldugunu düşünerekten hareket ediyoruz, tabiki ucuz olupda berbat ürünler var fakat ön yargılıda olmamak gerek diye düşünüyorum.

neyse gelelim benim aldıgım bu markanın proteinine, dedigim gibi daha 3gün oldu 1.250gr lık olanını aldım kutu bittiginde yada diger arkadaslarında belittigi olumsuz yan etiklerden bendede belirti verir ise aynen buraya yazarım.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Nisan 23rd 2011, 11:39

3 gündür kullanıyorsun ve bir etki görememişsin. Hımmmmmmm...

Olumlu veya olumsuz bir etkisi yok ki zaten :)

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir