resim hakkında yorumlarınızı alabılırmıyım

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

wolveron
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen wolveron » Mayıs 23rd 2006, 10:07

Aslında büyüme açısından gayet güzel durum. Yağ sorunu var onuda disiplinli çalışılırsa kısa sürede halledilebilir.Ayrıca göğüsler pullower,dips, yana açış gibi hareketlere biraz ağırlık verilmesi lazım gibi geldi bana.şekil açısından eksiklik var çünkü,,yaz geldi artık bundan sonra parçalama hareketleriyle süper vucut çıkar. Başarılar

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Mayıs 25th 2006, 11:55

wolveron gogus demış ama ben en guvendıgım bolge gogus ıc taraflarda bır sorun var doldurmaya caşılıyorum 50 kg ıle pulower yapıyorum zamanla dolacak gıbı ama yag sorun oluyo cunkı ben vg başladıgım da 54 kg ıdım( 88 e ciktim şuan 80) kılo almak ıcın karbonhıdrata yuklendım şımdı onu atmak bıraz zor olacak derı kalınaştı ınceltmek lazım

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Temmuz 30th 2006, 15:17

vallaha hocam bende 54 tum sonra 75 cıktım baktım cok fazla yaglı olduk 70 ındım tekrar ama gene yag var daha yenı mıgde calısmaya basladım kısın hedefım 80 kılo basarılar dılerım eger yazarlardan banada yorum yaparsan sevınırım bu arada iyisin hocam

fadetoblack
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fadetoblack » Ağustos 6th 2006, 09:44

yani başlamıs gibi görünüyorsun ancak bu spor uzun bir zaman istiyor,ancak hafifte olsa şekil almaya başlamış..devam etmek gerekir.. :-?

T-BAR
VIP
VIP

Mesajgönderen T-BAR » Ağustos 7th 2006, 03:15

Abi yanlış anlamada, pozlarında sanki sakladığın bir yer var. orası göbek ve bel kısmı. Anlaşılan mide çalışmayısevmeyen biriyiz.
bunun haricinde benim ençok beğendiğim deltoitlerin. "ben burdayım" diyo. ama ön omuz yetersiz gibi geldi. aynı zamanda trapezlerinde iyi durumda. Başarılar dilerim...

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Eylül 6th 2006, 17:03

yok bu resımler antrden sonra oylesıne cekıldı ama belım kutuk gıbı kalın bu da yalan degıl

Zakura
Üye
Üye

Mesajgönderen Zakura » Eylül 8th 2006, 10:10

Merhaba kardeşim vücudun iyi ama kesinlikle yağlı yiyeceklerden uzak dur sıkı bir antreman programıyla kendini bulursun.

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Eylül 19th 2006, 01:19

ne kadar süredir bu sporla ugraşıyosun abi?

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Eylül 19th 2006, 01:23

Wolveron birader Allah aşkına ne parçalaması filan yahu adamın fotolarını görmüyor musun?o adamda daha bir numara oluşmamış ki.Ve o abinin vücudunun tahminim büyük bir ihtimalle %15 filan yağ adele bazında bir büyüme göremedim abinin daha bir fırın yumurta:-) bi o kadarda makarna balık tavuk yemesi lazım.Gelin onlara bilgilerimiz dogrultusunda yönledirelim.Böyle yok iyisin falan filan yahu ben mi körüm anlamıyorum.

Muhsin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Muhsin » Eylül 19th 2006, 06:36

wayy cell elestirmen cok guzel ama yazilarinda kullandigin uslup pek hos degil...Biraz daha daha mutavazi olmaya calis kimse senden mukemel de onlar icin demiyo ama yorum yapan arkadaslarindan fikirlerine saygili ol... cunku senin vucudununda onlardan bi farki yok. belki iyi belki daha kotu..

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir