özel ders ile 15 haftalık gelişme

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

carleone
Üye
Üye

Mesajgönderen carleone » Şubat 9th 2013, 04:12

Forumda yeniyim yorumları yeni gördüm :) peki hocam özel ders ile çalışsak antrenör ücreti ve vücüt geliştirmek için yapılan harcamalar hepsaplanırsa aylık ne kadar harcama yapmamamız gerekir ? bu resimlerden sonra kesinlikle özel ders alarak çalışmayı düşünüyorum :)

Kullanıcı avatarı
wing muscle
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wing muscle » Şubat 9th 2013, 11:18

carleone yazdı:Forumda yeniyim yorumları yeni gördüm :) peki hocam özel ders ile çalışsak antrenör ücreti ve vücüt geliştirmek için yapılan harcamalar hepsaplanırsa aylık ne kadar harcama yapmamamız gerekir ? bu resimlerden sonra kesinlikle özel ders alarak çalışmayı düşünüyorum :)

bende sormuştum daha önce cüneyt hocaya..

cevabı aynen aktarıyorum

1-öncelikle özel ders alacağın hocayı iyi seçmen gerekir...her hoca özel ders veremez özel ders tecrübesi olması şart...özel dersin amacı ders lanın minumum sürede maksimum amaca ulaştırmaktır bunu yaparkende tüm beslenme şekillerini ve tüm antreman sistemlerini bilmesi şart...
2-gittiğin salonda güvendiğin özel ders verebilecek hoca varsa orda ders alabilirsin eğer yoksa özel ders verebilecek hocayı bulup onun bulunduğu salonda ders alabilirsin...
3-özel ders ücretleri yere ve hocaya göre değişir...ama yaklaşık bir rakam istersen 500-1.500 aralığındadır aylık...

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Şubat 9th 2013, 11:24

İşi bilen bir hoca bulunursa verilecek ücret çok ucuz aslında. Maksat ömür boyu bu hocayla çalışmak değil, bir okula gider gibi işi iyice öğrenmek. Bir kaç ay sonra zaten ömür boyu kendi başına uygulayabileceğin birikime ulaşacaksın. Yatırım gibi bir şey.

Ama etrafta hoca geçinen aklı boş çok adam var.. Hoca seçimi en önemli adım.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 9th 2013, 14:52

ksiren yazdı:İşi bilen bir hoca bulunursa verilecek ücret çok ucuz aslında. Maksat ömür boyu bu hocayla çalışmak değil, bir okula gider gibi işi iyice öğrenmek. Bir kaç ay sonra zaten ömür boyu kendi başına uygulayabileceğin birikime ulaşacaksın. Yatırım gibi bir şey.

Ama etrafta hoca geçinen aklı boş çok adam var.. Hoca seçimi en önemli adım.

benim üyelerin çoğunluğu daimi ders alıyorlar maddi durumları iyi olduğundan...ama 3-4 ay özel ders alıp sistemi kavradıktan sonra yoluna devam edende var ve en mantıklısıda bu...

carleone
Üye
Üye

Mesajgönderen carleone » Şubat 10th 2013, 03:49

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim...
Cevremde özel ders veren kimse yok o yüzden planlarımı değiştirdim İstanbul İzmir Ankara gibi büyük şehirlerde atılıcam iş hayatına o zamana kadar kendimiz bişeyler yapıcaz:)

MURAT KEMER
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen MURAT KEMER » Şubat 10th 2013, 15:58

cuneytust Hocam siteye yeni üye oldum üye olma sebebimde size soru sormak üye olmadan öncede coğu konularda arkadaşlara verdiğiniz net cevap ve yorumlarınızdan dolayı öncelikle size danışmak istedim ben yaklaşık 7 yaşımdan 28 yaşıma kadar döğüş sanatları ile bir fiil müsabık olarakta antrenör olarakta ilgilendim bundan 7-8 sene öncede vücut geliştirmeye gönül verdim muhitimizde bir salona başladım hocada iyi bir abimiz iyi hoş fakat antrenör olarak yeterli olmadığını geç anladım milletin 1-2 senede aldığı yolu okadar sıkı antremanlar yapmama rağmen alamadım son 1 seneye yakındırda bıraktım hemiş dolayısı ile hemde anlarsın abi biraz kendime kızdım neden bukadar vakiti kaybettim diye şimdi iyi araştırmalar ve sizin gibi profesyonel hocalarımızın yazıları ile bu işin nasıl yapılacağı ile alakalı fikirler kafamda oluştu inşaallah abi senin bir yazında yazdığın gibi bu işin yüzde 80 iyi beslenme o tamam şimdi bana yakın çevremde karakter sahibi kaliteli bir hoca gerekiyor yardımcı olabilirsen sevinirim ben Esenyurt da oturuyorum Avcılar Beylikdüzü civarı olabilir.Saygılarımla

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Şubat 10th 2013, 18:08

PT çok güzel bişey,kendime yetecek kadar bilgim olmasına rağmen durumum müsait olsa bende ders alırdım.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 11th 2013, 09:50

MURAT KEMER yazdı:cuneytust Hocam siteye yeni üye oldum üye olma sebebimde size soru sormak üye olmadan öncede coğu konularda arkadaşlara verdiğiniz net cevap ve yorumlarınızdan dolayı öncelikle size danışmak istedim ben yaklaşık 7 yaşımdan 28 yaşıma kadar döğüş sanatları ile bir fiil müsabık olarakta antrenör olarakta ilgilendim bundan 7-8 sene öncede vücut geliştirmeye gönül verdim muhitimizde bir salona başladım hocada iyi bir abimiz iyi hoş fakat antrenör olarak yeterli olmadığını geç anladım milletin 1-2 senede aldığı yolu okadar sıkı antremanlar yapmama rağmen alamadım son 1 seneye yakındırda bıraktım hemiş dolayısı ile hemde anlarsın abi biraz kendime kızdım neden bukadar vakiti kaybettim diye şimdi iyi araştırmalar ve sizin gibi profesyonel hocalarımızın yazıları ile bu işin nasıl yapılacağı ile alakalı fikirler kafamda oluştu inşaallah abi senin bir yazında yazdığın gibi bu işin yüzde 80 iyi beslenme o tamam şimdi bana yakın çevremde karakter sahibi kaliteli bir hoca gerekiyor yardımcı olabilirsen sevinirim ben Esenyurt da oturuyorum Avcılar Beylikdüzü civarı olabilir.Saygılarımla

istanbula 2 sene uzak kaldım o tarafta illaki tanıdık hoca salon vardır ama şuan hatırlamıyorum...ama sana şunu söylim bu sporu 7-8 sene düzenli olarak yapan birisi bu sporun tüm inceliklerini öğrenmiştir bence kendi antreman sistemini oluştur ve iyi beslenme programı yap kendine...
antrenda olay basit en kısa sürede adaleye kan pompalamak ve işini, bitirmek her set maksimum şiddet uygula...

MURAT KEMER
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen MURAT KEMER » Şubat 12th 2013, 23:22

çok teşekkür ederim hocam igi ve alakkanızdan dolayı yine harika ve tatmin edici net cevaplarınız dan kendime olan güvenim tazelendi çok sağolun bir salonda ayarladım bu arada hocam Gürel Özgür sağlıklı yaşam merkezi diye Anrenör ismide Gürel Özgür

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 13th 2013, 09:34

iyi salon seçmişsin antrenörde çok iyi...

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir