antrenman yardımı

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

erolemre1
Yeni Üye
Yeni Üye

antrenman yardımı

Mesajgönderen erolemre1 » Kasım 24th 2014, 19:47

Merhaba arkadaşlar bugün fitness salonuna gittim daha öncede yapıyordum fitness.bana biraz analiz yaptılar ve resmini attığım bilgiler çıktı ortaya.Şimdi ben bu değerlere bakarak nasıl bir program nasıl bir antrenman uygulamalıyım.gittiğim yerde materyal imkanı var ancak hoca olarak eksiklik var yanlış devam etmek istemiyorum yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa çok sevinirim.iyi sporlar

erolemre1
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: antrenman yardımı

Mesajgönderen erolemre1 » Kasım 24th 2014, 19:58

erolemre1 yazdı:Merhaba arkadaşlar bugün fitness salonuna gittim daha öncede yapıyordum fitness.bana biraz analiz yaptılar ve resmini attığım bilgiler çıktı ortaya.Şimdi ben bu değerlere bakarak nasıl bir program nasıl bir antrenman uygulamalıyım.gittiğim yerde materyal imkanı var ancak hoca olarak eksiklik var yanlış devam etmek istemiyorum yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa çok sevinirim.iyi sporlar
Resim

erolemre1
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: antrenman yardımı

Mesajgönderen erolemre1 » Kasım 24th 2014, 20:03

[quote="erolemre1"][quote="erolemre1"]Merhaba arkadaşlar bugün fitness salonuna gittim daha öncede yapıyordum fitness.bana biraz analiz yaptılar ve resmini attığım bilgiler çıktı ortaya.Şimdi ben bu değerlere bakarak nasıl bir program nasıl bir antrenman uygulamalıyım.gittiğim yerde materyal imkanı var ancak hoca olarak eksiklik var yanlış devam etmek istemiyorum yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa çok sevinirim.iyi sporlar
Resim

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Kasım 24th 2014, 20:30

http://hizliresim.com/

Fotoğrafı bu siteye yüklemeden önce boyutunu 500'e küçültüp yükleyin, çıkan sayfadaki ''forumlar''için olan linki kopyalayıp buraya yapıştırın. İyi forumlar...

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir