Vücut Tipim Gelişmeye Müsait Midir

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

kursatpapagan
Yeni Üye
Yeni Üye

Vücut Tipim Gelişmeye Müsait Midir

Mesajgönderen kursatpapagan » Ocak 13th 2015, 21:39

Öncelikle Affınıza Sığınarak Yine mi Bu Sorular Diceksiniz o sorulardan kaçınmaya çalışarak bana yardımcı olmanızı isterim.
Öncelikle amatör olarak kendim yaptıgım foto atıcam yarın başlıyorum 6 aylık Donanımlı bir spor salonuna yazıldım 6 ay yazılmamın sebebi gösteriş yapıp bırakmak değil üniversite başka şehir düşünüyorum Üniversiteye Gittiğimde ilk Görünüş Zayıf olsun istemem zaten gittigimde devam edicem büyük ihtimal Neyse sizi fazla yormayım

1.Vücudumda Kıl oranı Yüksek Engel olurmu bir kaç makale okudum engel olmaz sadece estetik görünmesi için alınır diyor
2.Vücut tipim kas yapısına uygunmu beslenmeye dikkat ediyorum karbonhidrat alıyorum nerdeyse hergun makarna,mantar,haşlanmış tavuk,yumurta,süt tüketiyorum 6 ay böyle düzenli çalışmamla ve düzenli beslenmeyle gerekirse takviye besinlerle belirgin bir kas yapısı olurmu daha fazla uzatmıyım teşekkür ederim forum ailesi
boy:178
Kilo:64
http://hizliresim.com/LYDaZb

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ocak 14th 2015, 01:08

Hangi bölümü istiyorsun ?

kursatpapagan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kursatpapagan » Ocak 15th 2015, 21:56

Gögüs-Omuz-Karın-Kol :(

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ocak 16th 2015, 14:12

Üniversitede hangi bölüm ?

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Ocak 18th 2015, 10:37

Eğer donanımlı güzel dürüst bir salona yazıldıysan ordaki hocalarının sözünü iyi dinle ve internettende kendi çapında araştır :)

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir