Protein Tozu Yardım?

Vücut geliştirmenin önemli bir yüzdesi beslenme ile ilgilidir. Yemek çeşitleri, programları, alışkanlıkları. Diyet stratejisi vs

Moderatör: murat tahan

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 29th 2009, 15:58

iki aydır bu sporu yapıyorsan protein tozuna gerek yok ayrıca proteinlerin parçalanmış haline amino asit dirler hatırlamışsındır aralarında fark yok içerik olarak çeşitlendiriyorlar

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Re: Protein Tozu Yardım?

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 17th 2018, 12:34

Squall yazdı:Arkadaşlar bb'de 2.ay 2.haftamı bitirdim şimdi biraz protein toz'u takviyesi yapmak istiyorum cok fazla yaglı degilim(Mide Bölgesi Hariç :) ) ama bazıları amino kullanırsan daha iyi olur protein kilo aldırabilir dedi.
Neyse öncelikle birkaç sorum olucak.

1)Daha 2.5 aylık oldugum için erken mi olur acelemi ediyorum yoksa bir problem olmazmı?

2)Optimum Whey 100% Whey Gold Standart almayı düsündügüm protein toz'u bu benim için iyimidir uygunmudur amino kullan diyosanız hangi markayı ve neyi tercih etmeliyim.

3)Ailemede bunların zararı olmadıgını anlatmak için ugrasıyorum o sebebten zararı var mıdır yokmudur yazarsanız onlara yazdıklarınızı okutmayı düsünüyorum.

4)Birde bu markayı alabilicegim güvenli bir internet sitesi söylermisiniz yada tavsiye ettiginiz/ediceginiz markayı alabilicegim.

Protein tozu için güvenilir adres..

https://www.aloprotein.com/protein-tozu

“Beslenme & Diyet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir