maksimum kaç bench press sabiliyorsunuz

Powerlifting tanitim kurallar yarismalar rekorlar sporcular.

Moderatör: murat tahan

murat tuğral
Üye
Üye

maksimum kaç bench press sabiliyorsunuz

Mesajgönderen murat tuğral » Temmuz 17th 2007, 20:52

bench presse meraklı olup maksimum kaç bench press basabiliyorsunuz bench shirt türkiyede bilinmediği için yurt dışında bench shirtsiz basmaya raw bench press deniyor ağır siklette profosyonel scot mendalson raw bench press dünya rerkoru 325kg iken bench shirt giyerek bunu 400kg üstünde basabilmekte bench shirttin çok büyük etkisi olmakta meraklı arkadaşlar derece yazarsa sevinirim kumsuz kardeş seninde bench press derecen kaç benim bench press derecem bench shirt olmadan 240 kg bu bench shirtle benim performansım ile 270ile 290 arası oynayabilir sikletimde 110kg fakat dikkatli bir diyetle 100 kg dada bu ve hatta üstü derece basabilirim tabii bir aksilik olmassa

efe-izmir
Üye
Üye

Mesajgönderen efe-izmir » Temmuz 17th 2007, 22:33

Maşallah kardeşim kaç yıldır yapıyorsun bu sporu bu kadar iyi olmayı neye borçlusun.programını bizimle paylaşırmısın.Haftada kaç defa bench yapıyorsun.

Cagdas
VIP
VIP

Re: maksimum kaç bench press sabiliyorsunuz

Mesajgönderen Cagdas » Temmuz 17th 2007, 22:58

murat tuğral yazdı:bench presse meraklı olup maksimum kaç bench press basabiliyorsunuz bench shirt türkiyede bilinmediği için yurt dışında bench shirtsiz basmaya raw bench press deniyor ağır siklette profosyonel scot mendalson raw bench press dünya rerkoru 325kg iken bench shirt giyerek bunu 400kg üstünde basabilmekte bench shirttin çok büyük etkisi olmakta meraklı arkadaşlar derece yazarsa sevinirim kumsuz kardeş seninde bench press derecen kaç benim bench press derecem bench shirt olmadan 240 kg bu bench shirtle benim performansım ile 270ile 290 arası oynayabilir sikletimde 110kg fakat dikkatli bir diyetle 100 kg dada bu ve hatta üstü derece basabilirim tabii bir aksilik olmassa

bu bench shirt olayı ne yaw ?

ayhan628
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen ayhan628 » Temmuz 18th 2007, 05:32

bu t-shirt ve sort şeklinde olan bir elbise yapı olarak bench press veya squat ta yada özel hareketi için gereken kasları maksimum kullanabilmemizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiş kıyafetlerdir. hiç görmedim ama çok okudum

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Temmuz 18th 2007, 07:00

murat kardeş 280 kg la 2 tekrarım var.ama bu aralar definasyona yöneldim.20 tekrarın altına inmiyorum.kilolar bir hayli düştü.dietten sonra power a yöneleceğim yeniden.

murat tuğral
Üye
Üye

Mesajgönderen murat tuğral » Temmuz 18th 2007, 08:06

kumsuz kardeşim bu dereceyi büyük ihtimalle raw yani ekipman olmadan basıyorsundur gerçekten çok iyi bir derece bench shirtin olduğu taktirde 300kg ların üzerine çıkmaman için hiçbir sebeb yok çalışmalarında başarılar bench shirt olayı ise 10kg ile 150 kg a kadar etkisi olan bir ekipman göğüs üzerinde bir yay etkisi oluşturmakta ilk alt kısımda ağırlığı sıfıra indirgemekte eğer indirilen noktada ve bitişte kuvvetliyseniz çok büyük etki oluşturmaka polyesterden yapılma giyilmeside çok zahmetli iyi modeller yardımla20 -30 dk da giyilebiliyor eğer etkisi merak ediliyorsan 1-1.5 karış kalınlığında kitap vb göğüs üzerine konularak bench basıllırsa tam olmasada buna yakın dereceler basılabilir benimde bench shirttim yok fakat kısa sürede getittireceğim ozaman kaç basarız göreceğiz efe kardeşim teşekkür ederim türkiyede iyi derece basanllar muhakkak var fakat bu potasiyeli harekete geçirmek zor bak kumsuz kardeş belkide sadece bu işle ilgilense dünyada derece yapacak çalışma programlarına gelince çeşitli programlar mevcut onlarıda zamanla ayrıntılı bir şekilde yazarım çalışmalarınızda başarılar

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Temmuz 18th 2007, 08:47

bahsettiğin shirt tü ina ki bilmiyorum...eskiden cok ağır killar girerdim.300 sQuat ve 300 deadlift im var.ama 5,6 daha ağır kiloaya girmeyi düşünmüyorum.su aralar kısa hafifiidmanlar ve bol kardio çalışıyorum.günlük 200 gr karbonhidratla zaten istesem de cokbüyük kilo giremem.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Temmuz 18th 2007, 08:49

vücut geliştirmede bir altın aldıktan sonra power a ciddi mana da yöneleceğim.ama vucut gerliştirmede sadece gümüş ve bronz madalyada kalmak istemiyortum.cevremde bu konuda cok insan var.cok da ısrarlılar.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Temmuz 18th 2007, 08:51

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Temmuz 18th 2007, 10:34

t-short lar iki cesit

Resim

90° acisi olanlar yeni modeller. fiyatlari 50€ dan basliyor, beden büyüdükce, yada kalite arttikca 200 € ya kadar cikiyor. siparis verirken OMUZ ÖLCÜSÜ, GÖGÜS ÖLCÜSÜ ve BICEPS ÖLCÜSÜ nü mutlaka verin !!! mesela biceps ölcü bedeni 40 cm den 66 cm ye kadar var...

Resim

“Powerlifting” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir