satılık vücut geliştirme makinaları

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

reddi
Üye
Üye

satılık vücut geliştirme makinaları

Mesajgönderen reddi » Temmuz 27th 2012, 14:28

makinaların resmi aşahıda yalnız depodo dağınık halde ve yer yokluğundan toplamam uzun sürceği için topladıktan sonra tekrar dağıtmam gerektiği için böyle resim çekip yayınladım.makinalar geniş profilden imal edilmiş olup profil kalınlığı 3 mm dir.
cablecros üzerinde 140 kg ağırlık var
http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... 12729.jpg/
bacak makinaların konstrüksüyonu üzerlerinde 60 kg ağırlık var
http://imageshack.us/photo/my-images/21 ... 12730.jpg/
kelebek makinası üzerinde 60 kg ağırlık var ve bacak makinalarının geri kalan kısmı
http://imageshack.us/photo/my-images/72 ... 12731.jpg/
toplam dört makina toptan 2400 tl .
ayrı ayrı cablecros 800 tl .
leg exston ve diğer makinaların tanesi 530tl dir .
İzmir Çamdibinden Recep 05384312956.

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 27th 2012, 14:42

Recep Bey evimde istasyonum var fakat resimleriniz görünmüyor bilginiz olsun.

reddi
Üye
Üye

Mesajgönderen reddi » Temmuz 27th 2012, 22:56

_Murat_ yazdı:Recep Bey evimde istasyonum var fakat resimleriniz görünmüyor bilginiz olsun.

evinizde istasyon var resimlerle ne alakası var llinklere tıkladınmı makinaların
resmi var.

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 28th 2012, 00:05

Reddi bey yanlış anlamayın ama sunumunuz berbat, hiç albenili durmuyor dağınık, eski, sanki özensiz bakılmamış gibi, birde yüksek fiyat koyulunca insanlar güvenemeyebilir..

Kısacası mpvement makineleri in çamdibili Recep out :)

reddi
Üye
Üye

Mesajgönderen reddi » Temmuz 28th 2012, 00:26

sebastian yazdı:Reddi bey yanlış anlamayın ama sunumunuz berbat, hiç albenili durmuyor dağınık, eski, sanki özensiz bakılmamış gibi, birde yüksek fiyat koyulunca insanlar güvenemeyebilir..

Kısacası mpvement makineleri in çamdibili Recep out :)

benim bu makinaları kurmam için bir kişi ve yer lazım dükkanda yer yok bu konuda haklısın.
makinalar eski doğru sadece boya istiyor diğer kısımlar temiz.
fiyat konusun için makinalar o kadarda eski değil ben ederini söyledim bugün bir örnek en basit ikinci el bir iki yıllık hangi marka alırsan al leg exsthonu 1000 ile 2000 tl aşahı alamassın geçenlerdede yazmıştım bu makinayı kim yaparsa yapsın işçilik hariç 750 tl aşahı mal edemez işçilik için en az 500 ile 700 tl isterler şimdi hesabını yap bir makina için tabi yeni olcak minumum 1200 tl mi yoksa ikinci el 530 tl mi iş hesap işi bence çok değil bu makinaları satmasam ne olur kendim kullanırım en azından salona verdiğim para cebimde kalır.
bazı salonlarda benim makinalardan daha kötü durumda olan makinalar var ama salon iş yapıyor.
birde tabi şaka yapıyorsun ama ben bu makinaları yapmadım 2. el olarak almıştım onun için in yada out bir şey ifade etmiyor.

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 28th 2012, 17:44

Reddi bey sizde hem makine imal ediyorum deyip movement makineye karşılık gösteriyorsunuz hemde diyorsunuz ki ben yapmadım biraz net olun derim..movement makine için adam garanti verecek mi falan bir sürü haklı şey söylediniz ama kendiniz başkasından aldığınız 2.el makineye garanti gösterebileckmisiniz ?

Açıkçası hayal kırıklığına uğrattınız bizi, makineleri siz yaptınız sandık ederiniz vb elbette siz daha iyi bilirsiniz..bu arada bir dahaki üretiminizde bence pratik ev tipi aletleri üretin derim daha fazla ilgi gösteren çıkacaktır.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Temmuz 28th 2012, 20:13

Makineleri siz yapıyor ve satıyorsanız ticari satışı kapsadığı için başlık kilitlenecektir.

reddi
Üye
Üye

Mesajgönderen reddi » Temmuz 28th 2012, 22:55

sebastian yazdı:Reddi bey sizde hem makine imal ediyorum deyip movement makineye karşılık gösteriyorsunuz hemde diyorsunuz ki ben yapmadım biraz net olun derim..movement makine için adam garanti verecek mi falan bir sürü haklı şey söylediniz ama kendiniz başkasından aldığınız 2.el makineye garanti gösterebileckmisiniz ?

Açıkçası hayal kırıklığına uğrattınız bizi, makineleri siz yaptınız sandık ederiniz vb elbette siz daha iyi bilirsiniz..bu arada bir dahaki üretiminizde bence pratik ev tipi aletleri üretin derim daha fazla ilgi gösteren çıkacaktır.

sebastian bey imalathanem yok yalnız şu var sanatkar olduhum için biri bana bench pres yada 45 derece leg pres yaparım derim ve bu sitede smiht makina 1400 tl yaparım dedim ve önceden üç dört tane makina imal ettim .
bana bir çalışma istasyonu hakkında soru sordunuz bildiğimi söyledim yani birine yardımcı olduysam bir zararmı var bana bu sitede ilan verdiğim makinaları ben imal etmedim siz yanlış anladınız .
movent makina konusunda konuyu toplayım açıklamamı yapmıştım bana hak verenler oldu burdaki amacım bildiğim bir şeyi söylemekti.
evet bilgisayar ortamında çizilmiş dedi biri bu siteden başkaları biz yerinde gidip inceledik dediler bende banada düşen hayırlı işler demek düşer dedim.
ben elimdeki ikinci el makinaları satıyorum 530 tl nasıl garanti vereyim
adamlar 1 el üretiyor en basit ağırlıklı 1. el makina 3000tl ile 5000 tl arası
ikinci el için ise kim garanti veriyor(tabi burda bir birinci el makina almış 1 yıl garantisi var diyelim makinaları altıncı ayında satıyor böyle hariç).
şimdi bu kelimenizi uygun bulmuyorum bir dahaki sefere pratik ev aletleri üretin diyorsunuz burda ben bir mal satıyorum konuyu nereye getiriyorsunuz daha fazla ilgiyi istiyen kim.
size bu imalat hakkında fikrinizi sormadım fikrinizede ihtiyacımda yok.

reddi
Üye
Üye

Mesajgönderen reddi » Temmuz 28th 2012, 22:57

iskelet yazdı:Makineleri siz yapıyor ve satıyorsanız ticari satışı kapsadığı için başlık kilitlenecektir.

ben bunları ikinci el aldım yapıp satmıyorum .
yukardaki mesajımda ayrıntılı anlattım.

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 29th 2012, 00:34

Tamam reddi bey kusura bakmayın konunuzu baltalamak gibi olmasın.
gerçi baltalanmıyor daha çok güncelleniyor :)
iyi satışlar.

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir