Uygun fiyattan DEMİR AĞIRLIKLAR , BARLAR , BENCH SEHPASI

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
DökümDemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Uygun fiyattan DEMİR AĞIRLIKLAR , BARLAR , BENCH SEHPASI

Mesajgönderen DökümDemir » Ağustos 20th 2013, 15:33

Tüm ağirliklar KG, uzunluklar CM cinsindendir

Dökme demirden ağırlık plakaları :

4 adet - 20
4 adet - 7,5
4 adet - 5
4 adet - 2,5
2 adet - 1,5
2 adet - 1

Kromaj kaplı, içi dolu, yekpare demirden barlar :

1 adet - Düz (168)
1 adet - 'S' (120)
2 adet - 'Dumbell' (36)

Bench sehpası :

1 adet - statik gri boyalı, 4x4 demir profilden imal edilmiş, sökülüp takılabilen konstrüksiyona sahip

-

Tüm set İstanbul - Kadıköydeki evde duruyor. Başka siteler üzerinden satmak istemedim çünkü hem gereksiz yere komisyon alınıyor hemde kargo masrafı yüksek çıkıyor. Tavsiyem araç ile gelip (araba/taksi) bizzat eşyaları görüp almanız yönünde. Artık ihtiyacım kalmadığı için satıyorum ve parasıyla da ablama hediye alıcam. Bu evladiyelik seti değerini bilecek arkadaşlara teslim etmek isterim.

Fiyat konusunda ne almak istediğinizi söylerseniz size yardımcı olabilirim. Ne kadar çok alırsanız o kadar çok fiyatı indirme imkanım olur. Toplu alım yapan ilk arkadaşa Delta'dan 10cm kalınlığında, 'L' beden, temiz kullanılmış deri ağırlık kemerim hediyedir.

[align=center]Resimlere google drive klasörümden bakabilirsiniz :

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing[/align]

Setin toplamı en sıkı vücutçuları idare edecek düzeydedir ve plastik ağırlık ürünlerinin, içi boş barlarin aksine bozunmaya uğramaz.

Kullanıcı avatarı
Parshan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Parshan » Ağustos 21st 2013, 08:28

Kardeşim bi telefon no fln yazsaydın

bekomeko09
Üye
Üye

Mesajgönderen bekomeko09 » Ağustos 22nd 2013, 01:56

Aynen bi telefon yazsaydın
Bench sehpasının fiyatı nedir?

Kullanıcı avatarı
DökümDemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen DökümDemir » Ağustos 22nd 2013, 11:49

Cep telefonum 544 344 86 00

Bench sehpası tek başına 90 liraya olur. Direk gelip, bakıp alabilirsin. Yanında ağırlıklardan da almak istersen topluca daha da iyi bi fıyattan anlaşabiliriz.

Kullanıcı avatarı
DökümDemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen DökümDemir » Ağustos 25th 2013, 12:03

Arkadaşlar ,

1 adet - Düz bar (168)
2 adet - Dumbell bar (36)

4 adet - 2,5 Kg plaka
4 adet - 5 Kg plaka
2 adet - 7,5 Kg plaka

satılmıştır. Alan arkadaşa ağırlık kemerimi de verdim, iyi günlerde kullanır hayırlısıyla.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 25th 2013, 15:03

Merhaba Hayırlı işler :) ,

Hocam birşey sormak istiyorum google drive klasöründeki resimlerine bakarken 2.sıradaki barı gördüm ez bardan daha dar bi bar nedir o bar :)

Kullanıcı avatarı
DökümDemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen DökümDemir » Ağustos 25th 2013, 16:51

O bar 'S' bar diye geçer. Şekli itibari ile dar tutuşla bench'ten 'skullcrusher'a, dar tutuşlu serbest rowing'den farklı tutuşlarda ense presi yapmak mümkündür. Barı tutuş şekillerinizi çeşitlendirmeye ve idmanınıza kaslarınızı farklı açılardan çalıştırabileceğiniz hareketler eklemeye birebirdir. Tek bar ile farklı açılarda ve farklı kol açıklık seviyelerine çalışmaya izin verir.

Ben kendim dar tutuşlu serbest rowing ve ters bench (barı alttan tutup midenize indirip kaldırdığınız bench) için kullanıyordum. T-bar rowing yaparken de uzun barın yerde kalan kısmını sabitlemekte işime yarıyordu.

Herkesin kullanmasını tavsiye ederim. Farkını ilk idman sonrasında kaslasınızı hissetmediğiniz kısımlarını hissetmeye başladığınızda anlayacaksınız.

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir