LifeGym / Antalya - Lara/Konyaaltı Sube Üyelik Satılıktır.

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Ekim 12th 2013, 20:49

jormakka yazdı:ex den bahsediyorum :-) 100 kg deadlift yaptim, bu adami maalesef kaldiramadim :-) haha

neyse oldu bitti masallah :-) kendi yoluma devam...

Haa! Tamam tek öyle olsun,tır çarptı 1 yıldır felan diyince.....niye kaldıramadınki iyi hamburger yiyodu halbuki ;şaka bi yana geçmiş olsun . :) :) caaanım antalyamda iyi tatiller dileklerimle. :? :)

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ekim 13th 2013, 10:27

bilgisayar oyunu bagimliligi var da ondan, ben de bir senedir kafayi yiyorum, neden benimle vakit gecirmek istemiyor diye, o kadar cok sucu kendimde aradim ki, ben güzel degilim, akilli, basarili, sevgi dolu degilim diye, en sonunda burn out ve depresyona kadar gitti. sanirim iliski icin yapmam gereken herseyi yaptim, oturdugum sehirdeki isimi, evimi, arkadaslarimi biraktim, depresyona girdim, hasta oldum, yeni buldugum isten cikmak zorunda kaldim, kendimden öyle nefret ettim ki , intihara kadar vardim :) bilmiyorum bir insan icin baska daha ne yapiylabilir :) haha

neyse cehennemden cikinca unutuyor insan :) ama iyi ki bütün bunlari yasadim cok sey ögrendim kendimle ilgili :)

hoobas123
Üye
Üye

Mesajgönderen hoobas123 » Ekim 13th 2013, 10:32

dünyada kadın kavramı hiç olmasaydı keşke kötülükte olmazdı kötülüğün temeli kadın dir oyle bi inanısim var bakınız KARPUZ KADAR BEYNIN OLUCAĞINA FİNDİK KADAR ÖHM XD
saka bır yana başımıza ne gelirse gelsin temelinde kadın yatar .

hoobas123
Üye
Üye

Mesajgönderen hoobas123 » Ekim 13th 2013, 10:39

jormakka sakin yanlış anlama he o_O

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ekim 13th 2013, 11:18

jormakka yazdı:bilgisayar oyunu bagimliligi var da ondan, ben de bir senedir kafayi yiyorum, neden benimle vakit gecirmek istemiyor diye, o kadar cok sucu kendimde aradim ki, ben güzel degilim, akilli, basarili, sevgi dolu degilim diye, en sonunda burn out ve depresyona kadar gitti. sanirim iliski icin yapmam gereken herseyi yaptim, oturdugum sehirdeki isimi, evimi, arkadaslarimi biraktim, depresyona girdim, hasta oldum, yeni buldugum isten cikmak zorunda kaldim, kendimden öyle nefret ettim ki , intihara kadar vardim :) bilmiyorum bir insan icin baska daha ne yapiylabilir :) haha

neyse cehennemden cikinca unutuyor insan :) ama iyi ki bütün bunlari yasadim cok sey ögrendim kendimle ilgili :)

Cemin konusunun altında mevzu nerelere gelmiş artık affına sığınırım ama konu nerelere gelmiş senin dilin neler söylüyor Jormakka ne intihara kadar gelmek bilmem neler çok büyük yanlışlar yapmışsın öncelikle o ''güzellik, akıl, başarı, sevgi'' bu kavramların sende olmadığını düşünmen yanlış bir ilişkide yapılmaması gereken şey kendinden büyük ödünler vermendir ve anlaşılıyor ki sen bunu fazlasıyla yapmışsın.''bir ilişki için daha ne yapılabilir ki'' demişsin ya işte bu dediklerin yapılmaz kendinden çok ödün vermişsin bu seni karşındaki kişinin gözünde fazlasıyla değersizleştirmiş.Şu bir gerçek ki o seni seviyor olsaydı ne güzelliği ne başarısı ne aklı bunların hiçbir değeri olmaz zaten ve sen onun için bunca ödünü verdikten sonra hala vefasızca seni üzüp kırabiliyorsa cidden sana hiç değer vermediğini anlamak için çok düşünmeye gerek yok.Şahsen ben beni küçük şeyler için kıran vefasız olduğunu hissettiğim insanlardan hemen uzaklaşıyorum ilişkiye başlamadan her insanla olunur ama vefasız insan seni her an yarı yolda bırakabilir ki kesinlikle bırakır.İnşallah hayat senin için daha güzel süprizlerle doludur...

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Ekim 13th 2013, 11:38

jormakka yazdı:bilgisayar oyunu bagimliligi var da ondan, ben de bir senedir kafayi yiyorum, neden benimle vakit gecirmek istemiyor diye, o kadar cok sucu kendimde aradim ki, ben güzel degilim, akilli, basarili, sevgi dolu degilim diye, en sonunda burn out ve depresyona kadar gitti. sanirim iliski icin yapmam gereken herseyi yaptim, oturdugum sehirdeki isimi, evimi, arkadaslarimi biraktim, depresyona girdim, hasta oldum, yeni buldugum isten cikmak zorunda kaldim, kendimden öyle nefret ettim ki , intihara kadar vardim :) bilmiyorum bir insan icin baska daha ne yapiylabilir :) haha

Güzel degilim demissin?:Gercek güzelligin disarda degilde icerde oldugu co öncelerden ispat edilmis bir olaydir biz erkekler ne kadar yolda giderken kalcalara baksakta is birliktelige geldimi ic güzellik ön planda olur

Akilli olmadigini söylemissin?Akilli olmayan bir kadin bu spora bukadar ne ilgi gösterir nede bukadar bilgi sahibi olabilir

Basarili degilim?demisssin?:Bana dedlift de 100 kilo kaldiran baska bir kadin göster buna inaniyim :) :) :)

Sevgi dolu degilim demissin?Sevgin olmasa bukadar kafana takmaz bu sorunlari yasamazdin demekki var.

Bisiy daha acikliga kavusturalim bir arkadasimin oglu yazdigin gibi bilg.oyunu bagimlisi bunda senin bir kabahatin yok inan ailesigötürmedigi terapist kalmadigi halde bi care bulamadilar cocuk kambur oldu bilg.basinda oturmaktan vazgecemedi inanmazsin lehr yapiyordu birakti,okulu birakti,su an sadece odasinda yasiyor bilgisayariyla beraber,abartmiyorum annesi yemek getirmese odasina acliktan ölür aciktigi aklina gelmez.Yani bu durumdaki bir kisiden nasil ilgi yada seninle vakit gecirmesini beklersin o yüzden kendini suclayip yaralamanda bi fayda olmucaktir.

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ekim 13th 2013, 11:40

:) ben 13 senedir bir tek uzun iliski yasamadim, tam bu söylediklerini düsündügüm icin...herkese de güldüm gectim, ya ben bu insan icin herseyi yaparim dedigi zaman fakat ise duygular girince hersey bambaska, bugün bütün bunlari kendime nasil yaptirdim diye sabah aksam gülüyorum kendime :)

cem benim giris kartim ne oldu? bir de senin hediyen burdan? :)

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Ekim 13th 2013, 12:08

jormakka yazdı::) ben 13 senedir bir tek uzun iliski yasamadim, tam bu söylediklerini düsündügüm icin...herkese de güldüm gectim, ya ben bu insan icin herseyi yaparim dedigi zaman fakat ise duygular girince hersey bambaska, bugün bütün bunlari kendime nasil yaptirdim diye sabah aksam gülüyorum kendime :)

cem benim giris kartim ne oldu? bir de senin hediyen burdan? :)

Jormakka herseye ragmen hayat güzel barbell ler,dumbeller, daha ne ister insan :) Neyse asil konumuza gelelim.Cemle araniza girmis gibi olmuyim,daha antalyadan geleli 2-3 hafta oldu ve 4 hafta kaldim bende seninle ayni problemi yasadim yani orda oldugum süre icersinde arada birde olsa gidip antreman yapmak istedim.Türkiyede genelde aylik aboneler yapiliyor,iki haftalikda var yada istersen her gittiginde giris icin belli bir miktar ödeyerek antremanini yapiyorsun.Antalyayi nekadar taniyor,nerde kaliyor yada nerelerde antreman yapmak istersin bilmiyorum fakat ramada plazanin spor salonu ve adonis otelin spor salonlarini begendim buralari gördüm ve antremada yaptim ayrica sauna yüzme havuzu v.s dende yararlaniyorsun.Ben kaldigim yere yakin kücük bir salonda yaptim antremanlarimi,ilk basta tatil dolayisiyla düzensiz oldugu icin her gittigimde 10 tl gibi bir ücret ödeyerek antremanlarimi yaptim daha sonra ikinci hafta iki haftalik 60 tl gibi bir ücret ödedim.Cem in aboneligini kullanabilirsen tabiki iyi olur ama istedigin bir gym de kisa süreli bir abonelikde yaptirabilirsin ve bu ücretler burdaki gibi yüksek degil gayet cüzi rakamlar.

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ekim 13th 2013, 12:18

benim memleketim antalya ve bütün ailem de orda :-) fakat bir haftalik aboneliklerde gereksiz yere pahali, eger cem kimseyi bulamazsa, bir haftaligina alabilirim.

aynen müzik, antrenman, simdi bir de köpegim var :) arkadasa, bodyguarda da falan da ihtiyacim yok :)

bu benim csövi

http://www.tierhilfe-west.de/wp-content ... csovi2.jpg

33 yasindayim ben böyle iyi arkadas tanimadim :)

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Ekim 13th 2013, 12:36

jormakka yazdı:benim memleketim antalya ve bütün ailem de orda :-) fakat bir haftalik aboneliklerde gereksiz yere pahali, eger cem kimseyi bulamazsa, bir haftaligina alabilirim.

aynen müzik, antrenman, simdi bir de köpegim var :) arkadasa, bodyguarda da falan da ihtiyacim yok :)

bu benim csövi

http://www.tierhilfe-west.de/wp-content ... csovi2.jpg

33 yasindayim ben böyle iyi arkadas tanimadim :)

Aboooooooo buda BB ci :) Bu kac basiyo deadlift de??

cook tatli bakiyoooooooo :-?

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir