Çok çeşitli ve bolca supplement satılık

Vucut Gelistirme ve sporla alakali alış satış ilanlarınızı burdan verebilirsiniz ( supplement satisi ve ilaç satisi yazıları kesinlikle yasaktır )

Moderatör: murat tahan

Ray1
Yeni Üye
Yeni Üye

Çok çeşitli ve bolca supplement satılık

Mesajgönderen Ray1 » Aralık 15th 2013, 23:30

Arkadaşlar Merhaba,

Kullanmak üzere almış olduğum fakat çeşitli özel sebeplerle kullanamayacağım bir sürü supplement satılıktır. Ürünlerin tamamı sıfırdır, hiç açılmamıştır. Bunlardan 3-4 tanesini yurt dışından getirtmiştim. 5-6 tanesini de daha birkaç hafta önce internetten aldım, alıcıya faturalarını da ibraz edebilirim. Ürünler açılmamıştır ve son kullanım tarihlerine daha çok vardır. Ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. İsteyene elden isteyene kargo yoluyla ulaştırabilirim. Fiyatlar ve ürünler aşağıdaki gibi;

Türkiye'den alınanlar (linkleri ürün görülebilsin diye koyuyorum, reklam amaçlı değil)

1. Musclepharm Combat [highlight=red]100 TL[/highlight]'den vereceğim (Musclepharm Combat Powder (Yeni) 1814 Gr Çİkolata + Shaker | Supplementler.com)
2. Gaspari Myofusion Probiotic [highlight=red]105 TL[/highlight]'den vereceğim (Gaspari Myofusion Probiotic 2300 Gr | Supplementler.com)
3. BSN Syntha 6 [highlight=red]115 TL[/highlight]'den vereceğim (Bsn Syntha-6 2270 Gr | Supplementler.com)
4. Muscletech Nitrotech [highlight=red]130 TL[/highlight]'den vereceğim (Muscletech Nitrotech Performance 1816 Gr | Supplementler.com)
5. Gaspari Aminomax 8000 350 tablet [highlight=red]50[/highlight] TL'den vereceğim (Gaspari Aminomax 8000 350 Tablet | Supplementler.com)
6. Gaspari BCAA 6000 180 tablet [highlight=red]40 TL[/highlight]'den vereceğim (Gaspari Bcaa 6000 180 Tablet | Supplementler.com) (bundan iki kutu almıştım)

Bir de yurt dışından almış olduğum ve henüz hiç açmadığım bazı ürünler var. Bunları google'da aratıp bakabilirsiniz, yerli satışı yok. Meraktan aldık işte, bana sorarsanız 1. ve 4. iyi ve güzel şeyler.

1. Jack3d 250 gram fruit punch [highlight=red]120 TL[/highlight]
2. KRE-ALKALYN EFX 60 kapsül [highlight=red]25 TL[/highlight]
3. BODYSTRONG Tribulus Terrestris 1000 mg 90 tablet [highlight=red]20 TL [/highlight]
4. Animal PAK 15'li [highlight=red]35 TL[/highlight]

Bunların dışında siparişini vermiş olduğum fakat iptal ettirmek için uğraştığım bazı ürünler var. Hani belki gelmeden iptal ettirebilirsem zararın boyutu daha küçük olur diye. O yüzden onların ismini hiç yazmıyorum bile.

Ürünleri elden teslim edebilir ya da kargoyla gönderebilirim. Metrobüse yakın sayılırım, dileyen metrobüsle gelir ve duraktan bile çıkmadan alıp gidebilir. Yukarıda da belirttiğim gibi, ticari olarak böyle bir iş yapmıyorum. Almış bulunduk, ama kullanamayacağım için elimden çıkarmak istiyorum. Bahaneyle bazı arkadaşların da işi görülmüş olur.

Ürünlerle ilgili teknik soruları buradan sorabilirsiniz, ama alım işlemleri için özel mesaj yollanmasını tercih ederim. Bir de cep numarası vereyim, iletişim daha kolay olur. 0532 284 19 38
Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

“Alış & Satış” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir