Merhaba

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

aykut4082
Üye
Üye

Merhaba

Mesajgönderen aykut4082 » Aralık 5th 2009, 21:58

Herkeze merhaba.Ben 16 yaşındayım ve bu sporla ilgileniyorum.Evde kendimi geliştiriyorum sizlerden aldığım bilgilerle bu site sayesinde bu sporu evde yapıyorum.Ancak kafama takılan bişey var etrafımdaki herkes bu sporu yaparsan boyun kısa kalır diyor uzamaz diyor cidden üstümde büyük bir baskı var lütfen bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
BCanKARA
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen BCanKARA » Aralık 6th 2009, 00:03

Keşke seni klonlayıp kopyalardan birine spor yaptırıp diğerine yaptırmasaydık.Neden mi ? O zaman ancak bu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan şahıslara birşeyleri kanıtlayabilirdik...Emin ol boyun uzamaz diye birşey yok aksine boyun uzar.Çünkü vucutta büyüme hormonu salgısı, bu sporu yapan kişilerde artıyor.Ayrıca işin içine düzenli beslenme vs girince sonuç kaçınılmaz.Sağlık ve güzellik :)...Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler.

turkshsmoke
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen turkshsmoke » Aralık 6th 2009, 01:51

doğru söze diyecek bişey bulamıyorum...

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Aralık 6th 2009, 14:36

o baskı yapanlar hiç yapmışlar mı bu sporu.eminimki cevap hayırdır.ordan burdan öğrendikleri kulatan duyma yanlış şeylerle baskı yapıyorlar herkese.bcankara nın dediği gibi bu sporla büyüme hormonunun salgısını teşvik ettiği için genetiğin musaade ettği ölçüde uzarsın.merak etme.

aykut4082
Üye
Üye

Mesajgönderen aykut4082 » Aralık 6th 2009, 14:59

Verdiğiniz bilgiler için çok çok teşekkür ederim.Sayenizde moralim düzeldi.Hepinize bu sporda başarılar dilerim:)

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir