Venice Beach California

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Şubat 4th 2007, 22:59

Sevgili arkadasim Edip , ikimizi bu yola iten tek sey karsiliksiz bu sporu sevmemizdir . Seninle beraber bu yola bas koymaktan gercekten guru duyuyorum , dostlugumuz ve yaptigimiz projeler sayseinde sporun kaderini cok buyuk derecede etkiledik . Bircok degismeyecek tabuyu kirdik ve spordaki tum pislikleri goz onune cikardik . Bircok kisiyi kendimize dusman edindik ama bu yolda bir tek senle ben kalsam dahi dogru bildigimden $a$mayacagim . Ama inaniyorum bu kadar cok sporumuzu sevip sitemize hergun defalarca giren kisilerin hakkinida unutmamak gerekir . Gordugumuz gibi eskiden herkes sessiz kalip birseyler degistirmeye calkismiyordu , olanlar hep signeye cekiliyordu . Ama yapilan igrenc seyler , sporcu uzerinden avantaj elde etmeler artik sporu iyice geriye goturmeye baslamisti . Iyiki varsin VUCUTCU.COM

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Şubat 5th 2007, 01:39

yaw o salonun resmini görünce insanın içi bi acayip oluyo arnoldun iron belgeselinde çalıştıı salon deilmi o salon ?

gerçekten bu spor hem insanların acayip düşünceleri ve ilginç olaylar yüzünden kötüleniyo.. biz vg ciler olarak bunlara göğüs germeliyiz..

bu sporu gerçekten seven herkeze slm burdan :D

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Şubat 5th 2007, 02:01

o zamanların en iyi w yanılmıyosam ilk body salonu şimdi çok değişmiş Arnold v pekçok bodyci orda yetişmiş v hala yetişmekte fakat Arnold daha sonraları WORLD GYM E gitmeye başlamış yinede nostaljik şu an COLEMAN,HULK HOGAN,FLEX vs en büyüğünden en ufağına yani alayı :-x burada çalışıyo atmosfere bak. tabi eski halinden eser yok süper yeni makinalar.

colossus
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen colossus » Şubat 5th 2007, 11:52

gerçekten imrenerek baktık, inşallah bizde o atmosferi gün gelirde teneffüs ederiz. paylaşım için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Temmuz 9th 2007, 16:16

Firehouse venice golds gym bodybuilding bir ülke olsaydı başkentide buralar olurdu galiba.Firehouse daki steakler ve tavuk göğüsleri dillere destanmış iyibirdostum anlata anlata bitiremiyor bakalım biz ne zaman venice ye gidip hacı olucaz.

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Temmuz 9th 2007, 16:34

bodybuilder yazdı: bakalım biz ne zaman venice ye gidip hacı olucaz.

yaşlılığı beklemessin heralde :sad:
hakaten insan oraya kendini bi atsa ne motive olr antremanlarda..

Sinan_46
Üye
Üye

Mesajgönderen Sinan_46 » Ağustos 17th 2008, 05:29

los angeles california ya geleli 15 gun oluyo 15 gun daha burdayim ama halen gidemedim bu muthis yerlere.30 dk lik bi mesafedeyim ama bi turli nasip olmadi.gider gitmez resimleri siteye koyucagim...

atakan16
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atakan16 » Temmuz 16th 2012, 18:20

günü gelir bz de gderz inşş,güzel paylaşım

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir