Evan Centopani

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Nisan 16th 2010, 10:54

HULK_BG yazdı:walla yüksel abi neyden öldüyse öldüde adama helal olsun şimdi çogu sporcu iki üç yarış üst üste çıkaramıyorken adam sürekli formda kalmış yani inanılmaz bir irade ve sabır

gençlik diyorum :)

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Nisan 16th 2010, 10:58

:-?

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 16th 2010, 12:39

yav yemişim yarışmasını formunu.hiç birşey hayatttan ve sağlıktan kıymetli olmamalı.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Nisan 16th 2010, 14:26

20'li yaslarda insan kendini olumsuz zannediyor. Basa 1-2 ciddi hastalik-sakatlanma geldikten sonra EN onemli seyin saglik oldugu anlasiliyor. Saglik kotuyken kimsenin aklina triceps/biceps gelmiyor.

Maalesef herkes bu yollardan gecmek zorunda. Baskalarinin tecrubelerinden birsey ogrenmek cok zor. Basa gelmeden anlasilmiyor neyin ne oldugu. Eskilerin (ve Yuksel Bayramin) dedigi gibi bir musibet bin nasihatten iyidir.

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Nisan 16th 2010, 18:00

cem abi ben adamın gidip saglık olayına değinmedin sadece prof manada sprodaki sürekliliğinden bahsettim yoqsa sağlık yönünden incelediğimizde otopsi sonuçları ortada muhabbet yanlış anlaşılmasın

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 16th 2010, 19:41

yanlış anlama yok hulk kardeş.bende fikrimi belirttim sadece.seninle ilgili değil yani. :) sporda başarı için -özellikle vg de -insanların çok şey feda ettiğini görüyoruz.bende dahil bu insanlara özeniyoruz,onlar gibi olmak istiyoruz çoğu zaman.hayranız onlara.sağlıktan feda edip para kazanıyorlar belki.onlara özenip kürlere dalanlar hiçbirşey kazanamadan sağlıklarını kaybediyorlar.

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir