Sagi Kalev

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

bizonnn
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bizonnn » Ocak 17th 2009, 20:16

bu arada hardlıne nutrıtıonda hardcore nutrıtıondan calmıs logosunu gibi duruyor resimlerdan. buda belli oldu :)

3molurx
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen 3molurx » Ocak 17th 2009, 20:49

Bizonnn

Yorumun cok yalnış bu adam ulaştıysa yani bir insan evladı ulaştıysa emin ol burdaki dünyadaki herkes ulaşabilir.Söyledigin şey kücük görmek gibi bir durumdur.Bir insanda azim olduktan sonra herşey mumkündür.Emin ol o genc vucutcular istediklerinde seni 4e katlar ve bu adamıda katlar.Sen hiç merak etme herkezin azmi kendine bu yüzden kendi görüşünü yaz bence..

Bana kalınırsa düzenli bir antremanla 4-5 senede bu vucud saglanabilir...
Başarılı bir vucud.

H Gazi Yigit
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen H Gazi Yigit » Ocak 17th 2009, 20:52

adamda vucutta war tip de war :shock:

keremce
Üye
Üye

Mesajgönderen keremce » Ocak 17th 2009, 21:49

adam harika daha ne olsun kıskanmayın çalışın sizinde olsun mükemmel bir fizik

cousin
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen cousin » Ocak 17th 2009, 22:34

arkadan resmini göremedik...

arkadan derken sırtı ve omuzları...

FFG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen FFG » Ocak 17th 2009, 23:27

çok iyi ya işte benim de istedigim vucut Allah kısmet ederse öss yi kazanıp 2 sene hacim yapıcam inşallah bu kütleyi yakalayabilirim sonrası zaten benim için zor.Zor olan fit kalmak kilo almadan durabilirsem tabi: )

muratkızmaz1970
Üye
Üye

Mesajgönderen muratkızmaz1970 » Ocak 17th 2009, 23:40

3molurx yazdı:Bizonnn

Yorumun cok yalnış bu adam ulaştıysa yani bir insan evladı ulaştıysa emin ol burdaki dünyadaki herkes ulaşabilir.Söyledigin şey kücük görmek gibi bir durumdur.Bir insanda azim olduktan sonra herşey mumkündür.Emin ol o genc vucutcular istediklerinde seni 4e katlar ve bu adamıda katlar.Sen hiç merak etme herkezin azmi kendine bu yüzden kendi görüşünü yaz bence..

Başarılı bir vucud.

Düzenli bir antrenmanla 10 senede bu vücut sağlanabilir demek istiyorsun anladığım kadarıyla. Çünkü 4-5 senede ancak ağırlıklara adapte olmaya başlıyor vücut.

flex_brk
Üye
Üye

Mesajgönderen flex_brk » Ocak 18th 2009, 00:56

işin genetik tarafını unutmayalım,genetiği çok uygun sagi kalevin vücudu orantılı isteyen ve çalışsan herkes bu vücuda yapabilir demek fazla iyimserlik,bu adam özel bir adam,istiyen herkes her sporcu gibi olamaz..evet çalışmak önemli ama bir de vücut yeteneği olacak..futbolcu gibi ,insan gece gündüz yıllarca çalışsın yetenek olmadan nasıl futbolcu olunmuyosa vücutçuda herkes olamaz....

iko
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen iko » Ocak 18th 2009, 02:02

Herkes ne kadar çalışırsa çalışsın bir Usain Bolt bir Ronaldinho,bir Yao Ming veya Muhammed Ali olabiliyor mu?Olamıyor niye çünkü bu insanlar hepimizden farklı bazı özelliklere sahipler.Peki durum böylerken,neden bu sporu sadece ağrılık kaldırmaktan ibaretmiş gibi zannedipte 3,5 veya 20 yılda Arnold olunurmu gibi davranılıyor anlamıyorum!Tam bir profosyonel gibi çalışsak,yesek,içsek kısaca yaşasak bile çok çok sınırlarımıza kavuşuruz,işte malasef herkesin sınırıda Arnold gibi adamlar ile aynı değil.

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Ocak 18th 2009, 03:58

3molurx yazdı:Bizonnn

Başarılı bir vucud.

gulerım sadece... o kadar basıt olsaydı...

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir