syntrax - ultimate prostar - optimum gold whey

Protein Tozları

Moderatör: murat tahan

qokhan733x
Yeni Üye
Yeni Üye

syntrax - ultimate prostar - optimum gold whey

Mesajgönderen qokhan733x » Ağustos 19th 2014, 00:21

syntrax - ultimate prostar - optimum gold whey protein tozları arasında kaldım syntrax için ne düşünüyorsunuz daha önce kullanıp faydasını gören oldu mu ? Optimum'u protein tozu satıcıları önermiyor neden acaba ? bana syntrax ı önerdiler.

Benim aklımda optimum gold whey ve ultimate prostar vardı ancak protein satıcısı Syntrax Whey Shake 2270 Gr önerdi ve kullananların memnun olduguna ve optimum gold'dan daha iyi oldugunu soyledi ve optimum'a çöp ürün dedi şaşırdım sizin yorumlarınızıda almak istedim.

Synxtrax 170 tl
ultimate prostar 160 tl
optimum gold'un fıyatını o dediklerinden sonra soramadım 8-)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: syntrax - ultimate prostar - optimum gold whey

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 19th 2014, 22:26

qokhan733x yazdı:syntrax - ultimate prostar - optimum gold whey protein tozları arasında kaldım syntrax için ne düşünüyorsunuz daha önce kullanıp faydasını gören oldu mu ? Optimum'u protein tozu satıcıları önermiyor neden acaba ? bana syntrax ı önerdiler.

Benim aklımda optimum gold whey ve ultimate prostar vardı ancak protein satıcısı Syntrax Whey Shake 2270 Gr önerdi ve kullananların memnun olduguna ve optimum gold'dan daha iyi oldugunu soyledi ve optimum'a çöp ürün dedi şaşırdım sizin yorumlarınızıda almak istedim.

Synxtrax 170 tl
ultimate prostar 160 tl
optimum gold'un fıyatını o dediklerinden sonra soramadım 8-)

Daha bugün kargoyla optimum almış biri olarak sanırım önereceğim marka malum.

Neden optimumu önermiyorlar demişsin.
Çünkü; Adam optimumu zaten önermese de satıyor sana satılmayan ürünü önerecek ki stoğu bitirsin optimum her türlü satılıyor zaten.Bugün şu an gir tanınmış suplement sitelerine göreceğin şey optimumun bir çok ürününde stoklarda kalmadı yazar diğer markalarda bunu nadir görürsün.
Veya adamın elinde optimum kalmamıştır çöp ürün deyip sana elinde olan markayı satmak istemiştir.
Optimuma çöp dediyse bilmiyorum diğer markalar ne acaba evet optimum harika bir ürün değil ama şu an piyasanın en hsaplı fiyat performans karşılaştırmasında en tepedeki üründür ve sadece Türkiyede değil dünyada her zaman en çok satılan suplement markasıdır.
Optimum ürününün fiyatı bayvitaminde 184 tl havaleyle alırsan 174 tl.

NOT: Optimumun herhangi bir yetkilisi değilim sadece kişisel düşüncelerimdir bu ürünlerden hangisi alacağın sana kalmıştır.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ağustos 20th 2014, 01:06

+1

Ultimate bazen indirime giriyor 140 tlye bulunabiliyor, bulamazsan abimizin dediği gibi optimum al dostum, İyi forumlar...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Eylül 10th 2014, 09:58

Ultimate prostar protein oranı %80 , glutamin ve bcaa oranları bakımından daha önde bir Whey protein ürünüdür tabiki 80 porsiyondur ,

Tercih sebebi olabilir ama öncelik boğaz olsun :)

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 10th 2014, 13:11

Way, gardaşım gelmiş yaa :) nerdeydin topraam :)

“Protein Tozları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir