Creatine

Creatin

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
The Mechanist
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen The Mechanist » Mart 8th 2012, 02:47

Ben de oyüzden pek tehlikeye atmak istemiyorum direk sabah kalkınca alıyorum creatini. Bende nedense su toplamıyor bu gereksiz, bir tek surat şişiyor galiba bir de şunu farkettim daha doğrusu arkadaşlarım farketti yükleme yaptığım zamanda surat çok çabuk şişiyor, her gören suratın büyümüş diyor :)

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Mart 8th 2012, 07:54

umur35 yazdı:
moothy yazdı:Umur zaten alıcagın 5gr creatin onuda suyla iç için rahat etsin :)

Tamam oldu, çok yardımcı oldun mükemmel aydınlattın süt ve kreatin konusunu.....

Neyse arkadaşlar soru geçerli tabiki bende bir bilgiye ulaşırsam buradan paylaşırım.
İyi forumlar.

rica ederim biraz mantıklı düşünmek lazım işte bazen,ufak detayları zorlarsak sorular bitmez,ayrıca içtiğimiz süt süt olmadıgı için süte fazla bel bağlamazsan iyi olur,köy sütü içiyorsan ayrı tabi

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mart 8th 2012, 11:09

moothy yazdı:
umur35 yazdı:
moothy yazdı:Umur zaten alıcagın 5gr creatin onuda suyla iç için rahat etsin :)

Tamam oldu, çok yardımcı oldun mükemmel aydınlattın süt ve kreatin konusunu.....

Neyse arkadaşlar soru geçerli tabiki bende bir bilgiye ulaşırsam buradan paylaşırım.
İyi forumlar.

rica ederim biraz mantıklı düşünmek lazım işte bazen,ufak detayları zorlarsak sorular bitmez,ayrıca içtiğimiz süt süt olmadıgı için süte fazla bel bağlamazsan iyi olur,köy sütü içiyorsan ayrı tabi

Tamam moothy lütlen daha fazla yardımcı olma beni bilgiye boğuyorsun..
*uyarı*bu mesaj ve diğer mesaj ironi içerir*

Sen takılmayacaksan takılma kardeşim zorla bir şey yaptıran mı var Allah Allah, birde gelmişsin spora yeni başlamış liseliye anlatır gibi basit şeyleri anlatıyorsun. Biz düşünemedik tabi senin kadar, senin kadar bilgimiz yok.
Sen en mantıklısın moothy bizde yok o mantık! Kral sensin.

Ben süt kreatini neden ve nasıl etkiler öğrenmek istiyorum sana mı dert oldu anlamadım. Ben zaten şu an idmandan önce alıyorum su ile, eğer için rahat edecekse. Yeterki saçma mesajlarınla konuyu bölme.

Lütfen ama lütfen saçma saçma mesajlar atma artık eğer bilgin yoksa.

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Mart 8th 2012, 11:34

ironi yaptıgının farkındayım da sen benim ironi yaptıgımın farkında değilsin
sorun orda zaten :)
ayrıca nasıl mesaj atıcagıma bırakta ben karar veriyim,gayet gereksiz bir soru sormuşsun bana göre bende gayet sıradan bir cevap verdim,sorun yok yani

kreatin üzüm suyuyla içilirse en hızlı şekilde gitmesi gereken yere gider,her zaman üzüm suyu ile tüketme imkanı yoksa su le tüketilir
süt ile içilirse rahatsızlık vs yaratmaz ama gitmesi gereken yere daha geç gider sindirim süresinden dolayı
yeni başlamış liseliye anlatır gibi oldu haklısın kusura bakma ama hakikaten en temel şeyler oldugu için bunlar öyle gözüküyor bakınca

ayrıca ben su ile iç en güzeli için rahat eder derken hçbir art niyetim laf sokma amacım yada bilmişlik yapma amacımda yoktu,olayı bu laf sokma noktasına getiren sensin yani,eski üyelerden biri dese gık demezsin işte tanımadıgın biri diyince diklenme ihtiyacı duydun sanırım

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mart 8th 2012, 12:36

moothy yazdı:ironi yaptıgının farkındayım da sen benim ironi yaptıgımın farkında değilsin
sorun orda zaten :)
ayrıca nasıl mesaj atıcagıma bırakta ben karar veriyim,gayet gereksiz bir soru sormuşsun bana göre bende gayet sıradan bir cevap verdim,sorun yok yani

kreatin üzüm suyuyla içilirse en hızlı şekilde gitmesi gereken yere gider,her zaman üzüm suyu ile tüketme imkanı yoksa su le tüketilir
süt ile içilirse rahatsızlık vs yaratmaz ama gitmesi gereken yere daha geç gider sindirim süresinden dolayı
yeni başlamış liseliye anlatır gibi oldu haklısın kusura bakma ama hakikaten en temel şeyler oldugu için bunlar öyle gözüküyor bakınca

ayrıca ben su ile iç en güzeli için rahat eder derken hçbir art niyetim laf sokma amacım yada bilmişlik yapma amacımda yoktu,olayı bu laf sokma noktasına getiren sensin yani,eski üyelerden biri dese gık demezsin işte tanımadıgın biri diyince diklenme ihtiyacı duydun sanırım

Ya sindirim süresinden banane kardeşim anlamıyor musun kreatin bu hızlı karışması mühim değil neyin kafasındasın! Depoya yüklensin yeter isterse 1 günde yüklensin. Hoş sen yükleme dönemi neden yapılır, bir insanın vücudundaki kreatin deposu ne kadardır filan bir habersindir.
Birde gelmiş sindirimi uzar en temel bilgidir diyor şaka gibisin.

Okuduğunu anlamakta sıkıntın var sanırım, hız ile ilgili sorun yok olamazda kreatin bu. Benim merak ettiğim süt kreatin'in yapısını bozar mı bozmaz mı!
Aklıma takıldı araştırıyorum bundan sanane, niye dokundu anlamıyorum.

Zaten dedim suyla tüketiyorum sadece örnek verdiğim durumda sorun çıkarır mı çıkarmaz mı bunun peşindeyim.

Sorumun gerekli olup olmadığına da sen karar verecek değilsin sayın çok bilmiş. Senin küçümsediğin sorular küçümsediğin merak edilen şeyler sayesinde uygarlık bu seviyede. :shock:

Sanıyorsun ki dünya üzerinde bir tek ben kafa yordum buna. Çünkü sana basit geldi ya kimse uğraşmaz benden başka böyle şeylerle.

Sen kre alkalyn formunun patentini biliyor musun, kreatin ve karbonat içerdiği yazılıyor amerikan forumlarında. Sana göre karbonatla karıştırmakta gereksiz bir soru ama naparsın adamlar kafa yoruyor. :shock:

Sormuşsam sormuşum beni ilgilendirir, cevabın yoksa salçalık yapma uzatma boş mesajlarınla.

Gayet sıradan bir cevap vermişsin evet doğru diyorsun yoldan geçen alakasız adama da sorsam senin gibi konuşur haklısın. :-o

Bu arada adam gibi ciddiyeti olan adam gibi bilgisiyle konuşan kimseye diklenmem, bana bir bilgi verenin duacısı olurum.
Amaaaa, bilgi içermeyen saçma sapan mesajlar atan üstüne vazife olmadığı halde sorumun gereksiz olup olmadığını sorgulayan kişiye de ağzının payını veririm. Her şey ortada, kim kimi çileden çıkarıyor açık. :smile:

O kadar net şekilde sorular soruyorum ki senin gibi 2 gram bilgisiyle çamur olanlar çıkmasın diye ama nerdeeee, hep beni buluyor yine biri. Sonra umur agresifmiş bilmem ne. Beni tanıyan tanır zaten hem buradan hemde senin yazdığın öbür taraftan. Malum hani benim buraya açtığım konuyu alıp tek laf değiştirmeden orada kendin emek vermiş gibi açmışsın ya işte oradan bahsediyorum. :smile:

Senden ricam konuyu uzatma artık şurada bilgi amaçlı bir konu yarattık geldin sabote ettin ne kimse yorum yapar ne kimse bilgi paylaşır. Nasıl bir ruh halindeysen artık, memnunsundur durumdan umarım.

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Mart 8th 2012, 13:08

he umur he sütle iç :D

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Mart 8th 2012, 13:17

Malum hani benim buraya açtığım konuyu alıp tek laf değiştirmeden orada kendin emek vermiş gibi açmışsın ya işte oradan bahsediyorum.

bunu anlamadım şahsen,neyin kafasını yaşıyorsan söyle herkes kullansın

Senin açtıgın konu bu

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?p=183273

benim açtıgım konu bu

http://www.xxxxxxxxx.com/vbforum/pump ... ml?t=47292

bak bakalım hangimiz delikanlı gibi kaynak belirtmiş,o başlıkta ki yazı sana mı ait,bu sitenin sahibi senmisin ?

http://www.sportmeniz.biz/archive.php?kid=92

sportmeniz sitesi sana aitse ve o yazı seninse özür dilerim
ama değilse kendi yaptıgın emek hırsızlıgını görmeyipte benim kaynak belirterek açtıgım başlığa laf atıyorsan diyecek bir şey yok

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Mart 8th 2012, 16:06

Gereksiz yere tartışıyorsunuz, birbirinizi kırıyorsunuz.
En son tiskelet tarafından Mart 9th 2012, 18:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mart 8th 2012, 16:26

Tamam moothy sen harikasın.
Verebildiğin tek cevap yok yazdıklarıma, neden acaba.
Ancak kaynak konusunu yakalamışsın kendince ki ben kaynağı belirttim diye hatırlıyordum ama kontrol ettim yok demekki unutmuşum buradan özür dilerim o site sahiplerini kırdıysam.

Bunun dışında saçmalamaya devam edip sütle iç demişsin ki tamda senden beklenen.
Neyse daha fazla uğraşmayacağım seninle konuyu mahvettin amacına ulaştın daha fazla alet olmayacağım sabote girişimine.

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Mart 8th 2012, 16:32

söylediklerine cevap yazmama sebebim cevap veremediğimden değil hepsine istersen cevap yazıyımde gerek yok,dediğim gibi ben normal bir şekilde yorum yaptım ama,su ile iç için rahat olsun dedim alt tarafı,küfür etmedim hakaret etmedim aşagılamadım vs.sen durduk yere laf soktugun için karşılık verdim dahada uzatmanın anlamı yok,konu senin buyur

“Creatin” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir