6 7 ay once Glutamin ve Creatin aldm bozulmusmudur ?

Supplementlerde Sporcu Besinlerinde Amino Asitler

Moderatör: murat tahan

Crez23
Yeni Üye
Yeni Üye

6 7 ay once Glutamin ve Creatin aldm bozulmusmudur ?

Mesajgönderen Crez23 » Ağustos 29th 2012, 16:14

6 7 ay once Glutamin ve Creatin aldım biraz kullanıp bıraktım dolabımda sakladım simdi kullanmayı düsünüyorum üstünde tarih felan yok tadıda gayet iyi gibi geldi ama sizce bozulmusmudur ? Prolap ikisde

Kullanıcı avatarı
zubzub
Üye
Üye

Mesajgönderen zubzub » Ağustos 29th 2012, 16:27

Bence buzdolabında nemlenmiştir. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir takviyeyi buzdolabına koymadım(hep oda sıcaklığında sakladım ve açtığımı bitirene kadar kullandım-kreatin hariç-). Buzdolabında saklamış olan birisi daha çok yardımcı olabilir ama yanlış bilmiyorsam zaten uyarıyorlar buzdolabına koymayın oda sıcaklığına saklayın diye.

Kullanıcı avatarı
zubzub
Üye
Üye

Mesajgönderen zubzub » Ağustos 29th 2012, 16:30

-kreatin hariç- derken kreatini de buzdolabına koymadım, bitirine kadar kullanmadım yani 1 ay kullan ara ver tekrar kullan durumundan dolayı.

Crez23
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Crez23 » Ağustos 29th 2012, 17:46

zubzub yazdı:Bence buzdolabında nemlenmiştir. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir takviyeyi buzdolabına koymadım(hep oda sıcaklığında sakladım ve açtığımı bitirene kadar kullandım-kreatin hariç-). Buzdolabında saklamış olan birisi daha çok yardımcı olabilir ama yanlış bilmiyorsam zaten uyarıyorlar buzdolabına koymayın oda sıcaklığına saklayın diye.

buzdolabına koymadım dolaba koydum odada çalısma masamın dolabına koydum buz dolabında creatinin işi nedir :D oda sıcaklıgında yanı duruyor defter kitabın felan oldugu dolabın icinde duruyor buzdolabı degil

Kullanıcı avatarı
zubzub
Üye
Üye

Mesajgönderen zubzub » Ağustos 29th 2012, 19:33

Crez23 yazdı:
zubzub yazdı:Bence buzdolabında nemlenmiştir. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir takviyeyi buzdolabına koymadım(hep oda sıcaklığında sakladım ve açtığımı bitirene kadar kullandım-kreatin hariç-). Buzdolabında saklamış olan birisi daha çok yardımcı olabilir ama yanlış bilmiyorsam zaten uyarıyorlar buzdolabına koymayın oda sıcaklığına saklayın diye.

buzdolabına koymadım dolaba koydum odada çalısma masamın dolabına koydum buz dolabında creatinin işi nedir :D oda sıcaklıgında yanı duruyor defter kitabın felan oldugu dolabın icinde duruyor buzdolabı degil

Kusura bakma ben buzdolabı olarak görmüşüm.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 29th 2012, 19:46

uygun şartlarda-oda sıcaklığı, ağzı kapalı vs.- sakladığını düşünüyorsan kullanabilirsin.

Crez23
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Crez23 » Ağustos 30th 2012, 01:20

ihsan fikircioglu yazdı:uygun şartlarda-oda sıcaklığı, ağzı kapalı vs.- sakladığını düşünüyorsan kullanabilirsin.

işde oda sıcaklıgı tadına baktım bi gariplik yoktu poseti acılmısdı ama kapagı kapalıydı kullanıyım dıyorsun yani

“Aminoasit ler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir