Scivation Xtend 384 Gr BCAA HAKKINDA YARDIM

Supplementlerde Sporcu Besinlerinde Amino Asitler

Moderatör: murat tahan

kaplan66
Yeni Üye
Yeni Üye

Scivation Xtend 384 Gr BCAA HAKKINDA YARDIM

Mesajgönderen kaplan66 » Ocak 5th 2015, 01:18

Üstadlar Scivation Xtend 384 Gr BCAA aldım.elime yeni geçti.İçindekiler kısmını kontrol ederken alora red renklendirici e 129 olduğunu çocuklarda dikkatsizliğw yol açtığını koyu siyahla yazılan yazı dikkatimi çekti.
E 129 renklendiriciyi araştırdığımda bir kaç ülkede yasaklandığı fareler üzerinde yapılan deneylerde kansere sebep olduğu yazıyordu.
Bu BCAA yı devamlı kullanan arkadaşlar varmı.Rahatlıkla kullanabilirmiyim.

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ocak 5th 2015, 01:33

kaplan66 aklında soru işareti olacaksa hiç kullanma.bu ürünü kullanıp kanser oldum diyecek birine henüz rastlamamız mümkün değil. standart bir whey protein tozu varken BCAA kullanmanız bence çok gereksiz. şahsen protein tozunun da çok gerekli ve muazzam fark yaratan bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Re: Scivation Xtend 384 Gr BCAA HAKKINDA YARDIM

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 5th 2015, 07:35

kaplan66 yazdı:Üstadlar Scivation Xtend 384 Gr BCAA aldım.elime yeni geçti.İçindekiler kısmını kontrol ederken alora red renklendirici e 129 olduğunu çocuklarda dikkatsizliğw yol açtığını koyu siyahla yazılan yazı dikkatimi çekti.
E 129 renklendiriciyi araştırdığımda bir kaç ülkede yasaklandığı fareler üzerinde yapılan deneylerde kansere sebep olduğu yazıyordu.
Bu BCAA yı devamlı kullanan arkadaşlar varmı.Rahatlıkla kullanabilirmiyim.

Xtendin yeni çıkanı mı?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ocak 5th 2015, 09:55

Gün içerisinde yediğiniz besinlerin içeriğinde daha tehlikeli maddeler vardır , bilginiz olsun ayrıc Xtend yeni çıkmış değildir , yeni versiyonuda değildir , sadece türkiye içerisine girer iken citrülin malat maddesini çıkartmışlardır bilginize ,

Yani buradan çıkaracağımız sonuç , bu gibi ince detaylara göz atacak isek , gün içerisindede aç kalmamız gerek ,

Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 5th 2015, 10:06

Dostum ben maddeye baktım anladığım kadarıyla gdo içeriyor, dediğin gibi gün içerisinde tüketilen cips çikolata cart curt da iyi değil bunu da belirtmiş olalım..

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ocak 5th 2015, 11:22

Xtend içerisinde gdo olmasını gerektirecek bir madde yoktur Citrülin malat sadece normalin üstünde nox dağılımına ve kan akışına yardımcı olduğundan ötürü ( ana görevi ) gerçekleştiğinden ötürü zararlı olduğu düşünülüyor ancak öyle birşey tabikide yok

“Aminoasit ler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir