Hangi Weiht Gaineri Almalıyım Sizce?

Weight Gainer

Moderatör: murat tahan

Galatas4ray
Yeni Üye
Yeni Üye

Hangi Weiht Gaineri Almalıyım Sizce?

Mesajgönderen Galatas4ray » Ağustos 7th 2013, 20:10

Değerli arkadaşlar Ectomorpf mu ne deniyor kg almakta zorlanıyorum 3 gainer arasında kaldım parası önemli değil 7 kg alıcam tavsiyeleriniz nedir hangisini almalıyım ?

Weider Mega Mass ,Multipower Hyper mass , Bsn True mass

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 7th 2013, 21:13

Öncelikle şunu belirteyim gainer lar bol miktar şeker içermektedir ve şeker kişiye kilo aldırmak ile birlikte yağ da yapabilir ,

Eğer gerçek bir gainer istiyorsan sana Musclemeds Gaincarnivor öneririm 0 şeker ,

Ama ben gainer kullanmamandan yanayım ona vereceğin paraya doğal olarak çok daha iyi beslenirsin ,

Gainer sadece hızlı kilo aldırır :) , hızlı olan hiç birşey de hayır yoktur :)))

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ağustos 7th 2013, 23:23

Universal Nutrition- Gain Fast 3100

Galatas4ray
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Galatas4ray » Ağustos 8th 2013, 12:20

muscledude yazdı:Öncelikle şunu belirteyim gainer lar bol miktar şeker içermektedir ve şeker kişiye kilo aldırmak ile birlikte yağ da yapabilir ,

Eğer gerçek bir gainer istiyorsan sana Musclemeds Gaincarnivor öneririm 0 şeker ,

Ama ben gainer kullanmamandan yanayım ona vereceğin paraya doğal olarak çok daha iyi beslenirsin ,

Gainer sadece hızlı kilo aldırır :) , hızlı olan hiç birşey de hayır yoktur :)))

hocam normal yoldan kg alabilseydim gainerle ne işim olurdu doğal alamıyorum yediğim patatesin pilavın etin tavugun haddi hesabı yok.

Kullanıcı avatarı
Parshan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Parshan » Ağustos 11th 2013, 12:14

gaıner yaglandırabılır degıl gaıner yaglandırır.
Gaın fast ıyıdır.bıkac ıyı marka da varmıs ısını sabra degıl hıza baglamaya calısırsan ınce kol gogus ve boynuna ayva gobek ekledıgını gormek cok uzun surmez.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ağustos 11th 2013, 12:35

Galatas4ray yazdı:
muscledude yazdı:Öncelikle şunu belirteyim gainer lar bol miktar şeker içermektedir ve şeker kişiye kilo aldırmak ile birlikte yağ da yapabilir ,

hocam normal yoldan kg alabilseydim gainerle ne işim olurdu doğal alamıyorum yediğim patatesin pilavın etin tavugun haddi hesabı yok.

[/quote

Eeee doğallığın farkı o zaten :) geç ama güzel ,

SRTN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen SRTN » Ağustos 15th 2013, 02:55

Yurtdışında yaşıyorsan ya da getirtebilirsen
Ultimate Iso Mass Xtreme Gainer

“Weight Gainer” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir