sustanon

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

H Gazi Yigit
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen H Gazi Yigit » Ocak 9th 2010, 22:32

sekyates yazdı:... seviyeyi asla sabit tutmak mümkn degildir ve bu yüzden inis cikislari ve buna bagli riskleri fazladir.

burayı biraz açar mısın ??? ayrıca türkiyede war, italyadan ithal edildiği için orda sorunlar çıktğı için bulunması aksaya bilio..

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ocak 10th 2010, 10:18

Sustanon Türkiye' de yok mu? Bayer firması üretiyor. Piyasada yok diye duymuştum ama eczacılarla samimiyetiniz varsa istediğiniz kadar bulabilirsiniz Pregnyl için de aynı şeyler söylendi ama bir telefonla getirtiyorlar.

Hiç kullanmayın en iyisi bu

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Ocak 10th 2010, 14:56

Bizim salonda haftalık 1 gr dan fazla sustanon alan var,sivilce bile yok bu nasıl iş anlamadım.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ocak 10th 2010, 15:05

Valla bilmiyorum ama bizim salonda bi abimiz var adam D*n*bol kullanmış... Dün akşam tşörtünü ve altını çıkardı ayna karşısında poz çalışıyorduk adamın bütün vücudu sivilce olmuş tepeden tırnağa heryeri sivilce kaynıyordu...

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Ocak 10th 2010, 15:07

Bünye meselesi demek ki.Enantat ile jinekomasti olan günde 3 anapolon ile yan etki görmeyen insanlar gördüm :)

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ocak 10th 2010, 15:10

bu saydıklarınızın adını yeni duyuyorum.-salon ortamından uzak olduğumdan sanırım-

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ocak 10th 2010, 20:16

sorun 4 farkli testesteron esterinin bulunmasi ve bularin yarilanma süreleri.
teoride bu 4 ester sayesinde igne vurma süresi uzatilmak istenmis yani. ama bu 4 ester pratikte biririyle cok uyumlu calismiyor. (tipta bilmiyorum ama en azindan steroid olarak öyle) yani kisaca vücuttaki testesteron miktarini cok sabit tutmak mümkün degil, ve peak diye tabir ettigimiz inis cikislar oldukca fazla. ve buna bagli olarak yan etkileri de.

Sustanon eskiden cok popülerdi ama dedigim gibi eskiden. sizinde belirtiginiz gibi tr cok yaygin ama bunlar kesinlikle bu konuyla ilgisi hic bilgisi olmayan kisiler. kaldi ki ben 2 , 3 sustanon vurdu diye öyle cok gelisen kimse tanimiyorum.
tr. de Sustanon bulmak mümkün ama emin olun icinde cok fake var. (eczanelerde bile).

bazi arkadaslar bazen kullanmayi düsündügünü yazmis. ama bu isler genellikle 1 kerelik olmuyor iste. tehlike de burda zaten. illa ki bisey vurmak istiyorsaniz haftada bir vit.B12 vurun.
Bu isi profesyonel bir sekilde yapmadiktan sonra böyle seylere gerek de yok. burda hemfikiriz sanirim.

H Gazi Yigit
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen H Gazi Yigit » Ocak 10th 2010, 21:07

içinde 4 ester barındırmasının sebebi; 2si çok çabuk kanda harekete geçio, diğer ikisi uzun süreli oluyor.
yıllardır süreglen ve şu anda da tutulan bi ilaç. kullanımı da sadece vg ile ilişkilendirmek pek doğru değil, çeşitli spor dallarında da kullanılır.
fake olup olmadğını nasıl anlıyorsunuz peki ?
AYRICA; genel olarak steroidler hormon die kullanılır ve bunlar hormonları eksik olan "hastalar" için çeşitleri wardır. sporda kullanılmaması burdan bellidr. ancak ve ancak profesyonellerin ve büyük amaçları olan kişilerin kullanması gereklidr. tabi uzun vade de cvp beklenir. hedefleriniz doğrultusunda maalesef bu dünyanın kuralları içinde oynamalısınız bu oyunu.. cahilce görülüp,duyulup kullanılması ve denenmesi sadece APTALLIKTIR. vucudumuz deneme tahtası değil!!!
ayrıca peak olayınıda anlamadım halen ?

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ocak 10th 2010, 21:55

peak dedigim, igneden sonra vücuttaki testesteron miktarinin en üst seviyesi. Sustanon daki Propionat ve Phenylpropionat sayesinde bu steroid cok kisa bir sürede vücudun testeron miktarini yükseltiyor. bu etki 2 - 3 gün sonra geciryor ve diger esterler etkisini göstermeye basliyor. söyle anlatmaya calisayim. vücüttaki testesteron miktarini 0 ve 10 diye belirleyelim. sustanon vuruldgunda bu miktar 10 oldugunu varsayalim. yalniz 3 - 5 gün sonra bu seviye birden 6 ya kadar düsebiliyor. diger uzun etkili esterler devreye girdiginde minimal bir sekilde artis oluyor tekrar. seviye 7 ya cikiyor. ve bir ay icinde yavas bir sekilde sifirlaniyor. hasta kisiler icin zaten ayda bir vurulur bu ilac. ama sporcu her 5 günde bir yaptirdiginda Propionat ve Phenylpropionat nedeniyle miktar bu sefer 10 únda üzerine cikiyor 3 gün sonra iniyor ve sporcu yine vuruyor ve seviye yine 10 un üzerine cikiyor. iste diger testesteron türlerine göre bu asiri inis ve cikislar nedeniyle sustanon diger testesteronlara göre daha fazla su topluyor, östrogen birikimini artiriyor gibi.

sustanon un gercekligine gelince. ampullerden belli oluyor zaten. ama cok iyi Fakeler de görmedim degil. ampüllerden ayirt etmek mümkün degil. böyle durumlarda cok az bir dile damlatilir ve... ( cok detay olmaya basladi kimseye burda nsil gercek steroid alinir bilgisi vermek istemiyorum) Fake olup olmadigi anlasiliyor iste....

sustanon VG de gercekten fazla kullanilmaz cünkü kaiteli adale yapmaz. güc artisi ve kio artisi fazladir. cooook fazla su tutat ve diger steroidlere göre peak nedeniyle daha toksittir. tr de yaygin olmasinin nedeni ise sadece kolay elde edilmesidir. kaldi ki tr de virigen bile kullaniliyor veya primobolan. cünkü bunlarda kolay bulunuyor. ama B12 depot un etkisi emin olun ki daha fazla...

H Gazi Yigit
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen H Gazi Yigit » Ocak 10th 2010, 22:05

evet anladım peak olayını, diğerlerinde hemfikirz sanırım..

şimdi özelden yazışalım sekyates, burayı fazla zorluyoruz :)

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir