Steroid ve yardim

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Eylül 16th 2011, 23:25

xeyısh yazdı:
carismatic yazdı:Ortalama kürler 2-3 aylık olarak yapılır. Birde yaptığınız kürde kullandığınız her ürünün yan etkileri var. Bunlar kesin olur diyemeyiz ama bu yan etkileri görende bizler gibi insan. Son olarak fit vücut için kimyasal kullanmaya değmez. Zamana yayarak azimli bir çalışma ve gerekli beslenmeyle istediğiniz her harikulade yapılır

ınanın kı cok azımlı ve dısıplınlıyım.beslenmem de yulaf ezmesı yumurta pırınc lapası ve tavuk gogusu.bunların dısında prot tozu amıno asıt yag yakıcı ve wınstrol alıyorum.ama ıstedıgım gıbı gorunmem ıcın yeterlı degıl.ben cok fazla abartılı olmak ıstemıyorum ama dıana chaloux hayranıyım.onun gıbı olmak ısterım :)

Sürekli bunları tüketerek bir yaşam hayatta istemem. Birde bu kadının fiziğine aşağı yukarı doğal yollarlada sahip olunabilir.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 16th 2011, 23:30

Muhteris yazdı:Resim

ne kadar güzel ve masum yüzü var değil mi :)

Ayyyy bayılıyorum galiba :)

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 17th 2011, 01:05

carismatic yazdı:
xeyısh yazdı:
carismatic yazdı:Ortalama kürler 2-3 aylık olarak yapılır. Birde yaptığınız kürde kullandığınız her ürünün yan etkileri var. Bunlar kesin olur diyemeyiz ama bu yan etkileri görende bizler gibi insan. Son olarak fit vücut için kimyasal kullanmaya değmez. Zamana yayarak azimli bir çalışma ve gerekli beslenmeyle istediğiniz her harikulade yapılır

ınanın kı cok azımlı ve dısıplınlıyım.beslenmem de yulaf ezmesı yumurta pırınc lapası ve tavuk gogusu.bunların dısında prot tozu amıno asıt yag yakıcı ve wınstrol alıyorum.ama ıstedıgım gıbı gorunmem ıcın yeterlı degıl.ben cok fazla abartılı olmak ıstemıyorum ama dıana chaloux hayranıyım.onun gıbı olmak ısterım :)

Sürekli bunları tüketerek bir yaşam hayatta istemem. Birde bu kadının fiziğine aşağı yukarı doğal yollarlada sahip olunabilir.

Hangi kadinin diana mi resimdeki mi :) bide spor hocalarim imkansiz diyolar.yarismaya katilacak olan tanidiklarim da var onlar da olmaz diyolar.siz ne onerirsiniz ve ya sunu yaparsan dogal yolla istedigin gibi olursun diyorsunuz.teskr

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Eylül 17th 2011, 08:55

Xeyish;

Burdaki üyelerden görüş sordun, özellikle testesteron dan bahsettiğin için testesteronun olası etkilerinen bahsettik.Gücüne gitti,alay ediyoruz zannettin ki hakikat bu alay yok sadece kullanırsan olası yan etkiler bunlardır dedik.

Şimdi de diyorsunuzki "kime sorduysam imkansız dedi" diyorsunuz. Yani imkansızı yaptırmamızı bizden bekliyorsunuz.

İstediğiniz gibi bir vücut için sentetik,kimyasallar değil,disiplinli ve azimli bir çalışma lazım. Hiçbir fedakarlıkta bulunmadan sadece ilaçla fizik yapılsaydı etrafımız mükemmel fiziklerden geçilmezdi. Ama görüyoruz ki herkesin fiziği mükemmel değil.

Düzgün bir antreman programı,düzgün bir beslenme programı,disiplinli ve rotasından şaşmayan istikrarlı bir çalışma,sağlam bir irade ile hedefinize odaklanırsanız seneye kadar oldukça hoşnut kalacağınız bir fizik yaparsınız. Ama yok ben çalışıp,çabalamadan ilaçla,iğneyle hemen böyle olmak istiyorum falan diyorsanız herkesin söylediğini söyleyelim "imkansız"

Bazı güzel şeyler işitmek için,moral bulmak için ısrarla soruyorsuınuz ama bu bizim elimizde olan birşey değil.Bizim "ol" deyince oldurabileceğimiz birşey değil. Hayalcilikle olmuyor bu işler,burda size yanıt yazan herkes hergün spor salonlarında tonlarca ağırlığın altına yatıyor.O kadar basit olsa ne işi var bu insanların demir hamallığı ile.

Size başarılar.

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 17th 2011, 09:07

Yorumunuz icin teskkurler ama siz beni anlamadiniz galiba ben her gun spor salonunda 2 2bucuk saat antrenman yapiyorum beslenmem de kas yapmaya yonelik ve suanda zaten kaslarim belirgin ama istedigim kadar degil.IMKANSIZ dedikleri de istedigim sekilde gorunmem icin testesteron ve bunun yaninda bazi urunleri kullanmam gerekiyomus aksi taktirle sade antrenma ve prot tozu amino asit winstrol ile imkansiz dediler suanki goruntunden daha fazlasi olmaz biraz belki'dediler

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 17th 2011, 09:11

Spor salona geni baslayanlar,beni tanimayanlar yarismaya hazirlandigimi saniyolar soruyolar hem iyi vucut yaptigimi hem de agir spor yaptigimi soyluyolar.yani yan gelip yatmiyorum bilginize :)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 17th 2011, 09:23

hergün 2.5 saat antrenman yapıyorsanız gelişmeniz zaten imkansız.

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 17th 2011, 09:28

Ben diger bayanlar gibi kosu bandina bisiklete cikip sonra bes mekik cekip eve gitmiyorum.gayet azimli bir sekilde calisiyorum.ama ben burda kendimi anlatmaya calisirkan israrla duymak istedigim seyleri soylemenizi istedigimi saniyorsunuz.arkadasca yardiminizi istemistim neyse cok uzattim.belki de foruma hic girmeyecektim.yine de tesekkurler

Kullanıcı avatarı
xeyısh
Üye
Üye

Mesajgönderen xeyısh » Eylül 17th 2011, 09:32

HeavyDuty yazdı:hergün 2.5 saat antrenman yapıyorsanız gelişmeniz zaten imkansız.

Bir gun agirlik karin bir gun agirlik kardio calisiyorum.iki saati buluyo yaptigim antrenman bazen de kardio da 2bucuk saati buluyo deri altindaki suyu atmam gerekiyomus

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Eylül 17th 2011, 10:16

Xeyish, İlk mesajınızdan bu yana dek hakkınızda hiçbir açıklama veya bilgi yok. Sonrada beni anlamıyorsunuz diyorsunuz. Anlatmaya yeni başladınız ve bizlerde medyum falan değilizki, ne söylediyseniz,ne sorduysanız o kadar yanıt verebiliyoruz. Aldığınız yanıtlar sizin yaptığınız açıklama kadar oluyor.Biz ne bileceğiz sizin günde kaç saat çalıştığınızı,ağırlık çalıştığınızı vs. vs. Fitness yapıyorum demişsiniz başkada birşey yokki.

Gelelim sorununuza, gayet güzel çalıştığınızı söylüyorsunuz,o zaman sorun nedir? ilaca gerek kalmadan seneye bu zamanlarda süper bir fiziğiniz olacak demektir.

İlaç olayına gelince, bunu kullanmak için tıbbi destek almanız lazım.Öyle forum tavsiyeleri ile,başka forumlardan sorarak olacak şey değil.

Burası bir Vücut geliştirme forumu,vücut geliştirmenin ilk şartı; beslenmek, sonrası ise düzgün çalışmaktır. İlaç vs. vs. gibi etkenler çok ama çok ileri safha ve bunları kullanarak ilerleyen kişi sayısıda çok azdır, her kullanan fayda görmüyor kişi metabolizmasına göre değişiyor.Yani ilaç vs. kullansanız da "kesin sonuç" diye birşey yok. Bunu size anlatmaya çalışıyoruz ancak sürekli alınganlık yapıyorsunuz. Biz sizi anlamaya değil,sorduğunuz soruya yaptığınız açıklama kadar açıklama yapmaya çalışıyoruz.

Uzun antreman olayına gelirsek, Antreman süresini çok uzun tutmayın, kısa ama yoğun antremanlar yapın.Çok uzun çalışırsanız bu seferde vücut enerji açığını kaslardan karşılamaya çalışacağı için ters tepki alırsınız. Arkadaşlar bundan bahsediyorlar. Tabi çalışma süresi kadar çalışma temposuda önemli olduğu için,fiziğinizi bilmediğim için yorum yapmayacağım.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir