Growth Hormonu

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

Zafercan
BB FAN
BB FAN

Growth Hormonu

Mesajgönderen Zafercan » Ekim 6th 2011, 12:17

Arkadaşlar araştırma yaptım biraz ama kimin ne kadar kullanacağı yanında başka takviyeler kullanıp kullanılmayacağını ne zaman bırakılıcağını bulamadım. bilgisi olan yazabilirler mi ?

Ayrıca etkisi geçekten güçlü mü ve kan testinde doping olarak çıkar mı çünkü sporcuyum bunu bilmem gerek yaşım 17 boyumda sıkıntı yok kas gelişimi için istiyorum

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Ekim 6th 2011, 14:00

4/4 lük beslenme düzenin var mı?
4/4 lük idman geçmişin ve azmin var mı?
4/4 lük hayat düzenin ve uyku düzenin var mı?
4/4 lük iraden ve sabrın var mı?

Önce bunların seviyesini artırırsan kasların gelişecektir.. 17 yaşında kimyasalı araştırman bile büyük hata..

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Re: Growth Hormonu

Mesajgönderen Animalize » Ekim 6th 2011, 14:53

Zafercan yazdı:Arkadaşlar araştırma yaptım biraz ama kimin ne kadar kullanacağı yanında başka takviyeler kullanıp kullanılmayacağını ne zaman bırakılıcağını bulamadım. bilgisi olan yazabilirler mi ?

Ayrıca etkisi geçekten güçlü mü ve kan testinde doping olarak çıkar mı çünkü sporcuyum bunu bilmem gerek yaşım 17 boyumda sıkıntı yok kas gelişimi için istiyorum

Istesen de bu forumda bulamazsin zaten bole bilgileri.Forumumuzun kurallarindan biri;sterid ve turevleri hakkinda tavsiye,oneri verilmesinin yasak olusudur.

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Ekim 6th 2011, 15:23

17 yasinda growth... bu bir saka, öyle degil mi ?

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Ekim 6th 2011, 20:25

Growth sahtesi en çok olan kimyasallardan biri olduğu gibi ende pahalısıdır..bu yaşta kullanmanı kesinlikle tavsiye etmem..hatta yarışmacı olmayanların kullanması çok mantıksız..vücudumuza sayısız zararları var..özellikle senin gibi gelişimini henüz tamamlamamış kişilerde çok zararlı..uzak dur.

Zafercan
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Zafercan » Ekim 7th 2011, 14:47

anlıyorum teşekkür ederim protein tozu creatin glutaminle yola devam ediyorum o zaman

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Ekim 7th 2011, 19:28

sonuncusuna gerek yok bence

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Ekim 7th 2011, 19:32

doping meselesine gelince forumda serbes bile olsa forumlara sorarak kür yapman yanlış olur diye düşünüyorum gerekli donanıma sahip olan birisini bulamassın kolay kolay ki şimdilik bulaşmamalısın

Kullanıcı avatarı
castro
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen castro » Ekim 8th 2011, 02:01

eat gym sleep kuralına uymak daha mantıklı .)

Kullanıcı avatarı
RAIN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen RAIN » Ağustos 26th 2012, 20:11

Arkasdaşların hepsine katılıyorum. Birkere yaşınız çok genç ikincisi musabık degılsınız muhtemelen kendınız ıcın yapacaksınız.Vucuda sızın dedıgınız ılac turu seylerın alınması oldukca sakıncalı hele hıc bır bılgınız yoksa. siz sporunuzu duzenlı yapın programınızı cızın,beslenmenızı ıyı ogrenın ve uygulamaya çalısın ki sizin yaşınıda bu cok zor bır olay :)... Growth demıssın bence hıc dememıs ol. cunku bır vucudun buna hazır olaması ıcın yılar gecmesı ,vucud yapınızın adele kutlenızın buna hazır hale gelmesı lazım. Musabıklıga karar kıldıysanız tabı. Birde olacakları kabullenmenız lazım. Dopıng cok farklıdır öle bır growthla olacak seyler degıldır onun ıcın kur adı verırlır ve her kısının gıdısatına ve onu ızleyen ve karar kılan kısılerın verecegı karla olur. testler gıbı.. Yanı anlıcan zok karısık bılmeden sakın ama sakın bulasma derım genc arkadasım. Sporunu yap duzenlı calıs dınlen ve duzenlı beslen goreceksınkı 2 yıl ıcınde ıstedıgın vucuda erısebılırsın. Vucutta acele işe yer yok kendınıze zaman tanıyın . Sağlıklı olmanız halinde hasta oldugunuz gunlerde olacak.. Zaman verın ve acele etmeyin...Dr.Rain

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir