primobolan hakkında soru

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

carizmatic2
Yeni Üye
Yeni Üye

primobolan hakkında soru

Mesajgönderen carizmatic2 » Mayıs 22nd 2012, 22:48

siteye yeni girdim bu sorunun yerimi bilmiyorum yanlışsa özür dilerim. yaşım 31, 179 boyum 77 kiloyum. göbek bölgemde biraz yağlanma var. yaklaşık 2 ay salona gittim 2 ay gidemedim ve 3 aydır ara vermeden gidiyorum. bu arada ilk 1 ay salona gittikten sonra protein tozu, glutamin, amino asit, tribilus aldım ve halen kullanıyorum. vücudumda pek bir değişiklik yok diyebilirim. yüzde %10-15 lik bir değişiklik ancak vardır.
salondaki profosyonel hocam haftada bir 2 ay boyunca 1 kapsül (100 mg sanırım) primobolan vurulmamı istiyor. bundan çekinmene gerek yok diyor. her zaman söyloyur başlayalım primobolana diye. haftada bir sadece yılda 2 aylık bir zararı olurmu acaba. olmayı istiyorum. fikrinizi yardımınızı alabilirmiyim.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Mayıs 22nd 2012, 22:54

Madem ki arastrimak zor geldi ben hemen yardimci olayim:

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=410

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mayıs 22nd 2012, 23:31

Yag kaybetmek icin yapilacak tek sey diyet. Gunluk aldigin kaloriyi azaltmadikca istedigin kadar salona git, supplement kullan, hormon ignesi ol bir faydasi yok.

Gunluk gerekli proteini almaya dikkat ederek dusuk kalorili bir diyet yap. Bu diyeti yaparken agirlik calismaya devam et. Glutamin, aminoasit tablet ve ozellikle de tribulus'a bir daha para verme, cunku hemen hemen hic bir etkileri-faydalari yok. Protein tozu da gerekli degil ama gunluk protein ihtiyacini karsilamayi kolaylastiriyorsa kullanabilirsin.

Yeni baslayan birine Primobolan tavsiye eden "hoca"ya da yaziklar olsun. Lutfen o adama bir daha hic bir soru sorma, ondan ogrenebilecegin bir sey yok!

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Mayıs 22nd 2012, 23:33

Protein tozunu salondan mi aldin ?
Markasi ne ?

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mayıs 22nd 2012, 23:40

Nitrofull KuspeMax

Kullanıcı avatarı
CİHAN ARTK
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CİHAN ARTK » Mayıs 22nd 2012, 23:43

Adamlar bir adım öteye geçmiş eskiden protein satmaya çalışırlardı şimdi steroid yazık.

carizmatic2
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen carizmatic2 » Mayıs 22nd 2012, 23:43

ben de araştırdım ancak araştırdıklarımda büyük kürlerden hep bahsediyorlar. bu nedenle bendeki küçük kür gibi gördüm hocamın dediği gibi. yağ yakmak hocam da aynen diyetten bahsediyor zaten. kilom normal olduğu göbek kısmı için diyet yapmam gerektiğini o da söylüyor zaten. promibolanu yağ yakmak için değil kasları büyütmek için söylüyor zaten sizde ne için olduğunu daha iyi bilirsiniz. eğer büyümesini istiyorsan kaslarının bunu yapmazsan pek bişey göremezsin diyor. bunu söyleyen profosyonel sporcu ve bir yıl gelip vurulan kişileri de gösteriyor ve sıkıntı olmadığınıda söylüyor

carizmatic2
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen carizmatic2 » Mayıs 22nd 2012, 23:53

proteini salonda aldım. onlarsız olmaz dediler. kendileri de kullanıyordu. satmak için peşimde dolaşmadılar yani. ben sürekli soruyordum. biraz araştırdım gerekli olduğu kanısına vardım.bende yeterli protein almadığımı düşünüyorum zaten. markası weider premium whey yazıyor. diğer glutamin, amino asit, tribulusun markası ise bio tech. şimdi ise kas kütlemi büyütmek için primobolan kesinlikle gerekli bunu hocam söylüyor :) söylediği az kürle hiç bişey olmayacağınıda söylüyor.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir