Abilerim primabolan kürüne başladım yardım istiyorum

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Temmuz 6th 2012, 01:21

doğru düzgün bir araştırma yapmamışsın, bir programın bile yok. işe steroidle başlıyorsun, amacın ne olabilir? yaşın da bir hayli küçük. daha 18. o hocanın tek derdi cebine giren para. başka bir şeyi önemsemiyor. ya seni şişirip bakın böyle yaptım diye övünecek yada senden aldığı paralarla zengin olacak. bilinçsiz yapılmaz bu spor ne yapıyorsan önceden araştıracaksın. karpuz almıyorsun ki steroid bu. nereye varacaksın böyle? sağlık olmadıktan sonra ne anlamı var vücudun. dinle buradakilerin dediklerini. araştır makaleler oku. yazık günah gencecik bedenine dopingin ne gereği var. zayıf ol ama sağlıklı ol. en önemlisi kendinle barışık ol.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Temmuz 6th 2012, 13:43

Nasıl bir spor geçmişine sahipsin? Hiç açıpta primabolanın yan etkilerini okumayı denedin mi?

bak ilk hatırladıklarımı yazıyorum sana; Karaciğer bozukluğu, akne, ses değişikliği vs. ki daha vardır danabol ile kullanmaya başlamışsın. DİANABOL ilacı bir süre sonra yumurtalıkları baskılayacaktır kür bitiminde iktidarsızlık vb. sorunlar yaşarsan eğer ne yapacagını bunu nasıl düzeltebilecegini biliyor musun? Lütfen önce araştırın hayat bu kadar ucuz olmasın. Daha bilgi sahibi olmadan kürlere giriyorsunuz ve ne kadarlık sporcusun ne etki bekliyordunda alamadın? ya da ne yedinde kilo alamadın? kalori hesabı yaptın mı ona göre yemek yemeye başladın da kilo mu alamadın? O hocandan uzak dur ayrıca. prima dianabolle başlayacaksın.. Kürde kazandıklarını bıraktıktan kısa bir süre sonra kaybedeceksin psikolojin bozulup tekrar küre girmek isteyeceksin bu sefer işin içine farklı ilaçlar girecek.. yapma kendine bunu.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Temmuz 6th 2012, 13:43

Ayrıca tez vakitte konu kitlenecektir. Bu foruma bu tarz konular yakışmıyor.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir