Abilerim primabolan kürüne başladım yardım istiyorum

Steroidlerin Insan Sagligina verdigi zararlar.

Moderatör: murat tahan

vudu
Yeni Üye
Yeni Üye

Abilerim primabolan kürüne başladım yardım istiyorum

Mesajgönderen vudu » Temmuz 5th 2012, 15:28

Yaşım 18.Boyum 180 kilom 60.
Normalden daha zayıf bir vucüta sahipim ve uzun süredir düzenli spora gitmiyorum ama 1senedir pasif halde spor yapıyorum.
Hocam bana bir kür önerdi ve dün küre başladık.
Kürün içinde Primabolan danabol hap ve karbonhidrat tozu bulunuyor.6haftalık bir kürden oluşuyor.
1.Hafta 100mg haftada 1kez Primabolan vurduruyorum.
Günde 2tane danabol içiyorum.
Spora gittigimde spordan 1saat önce karbonhidrat tozu ve ytmadan önce 2ölçek karbonhidrat tozu içiyorum gitmedigim zamanlarda sadece 2ölçek içiyorum günde 1kere.
2.hafta dozlar yükselicek.
Bu küre dün başladım kilo almam ve hacmen büyümem gerekiyor.Sizin deneyimlerinize dayanarak bir program istiyorum ölçülerim çok düşük ve gelişmek istiyorum Şimdiden teşekkurler program için.

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Temmuz 5th 2012, 15:42

ALLAH o hocanın belasını versin desem azdır hemen bırak dianabolu bidada primabalon vurdurma daha 1 senedir spor yapıyorum bile diyemiyorsun antreman beslenme programın bile yok , yok karbonhidrat tozu yok dianabol zaten dianabolu günde 1 tane kullanılıyor adam sana 2 tane yazmış canından olmak istemiyorsan bırak hemen bole işmi olur ya daha 18 yaşındasın ne zorun var ...

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Temmuz 5th 2012, 15:59

yaşın çok genç tamam zayıf olabilirsin ama kilo alma işlemini düzene bağladığında sporunu zaten kilo alırsın. 8 haftalık kullanımda 5 ila 9 kilo alınabiliyor diye biliyorum. herşey bir yana oktayın dediği gibi canından kastın mı var steroidi zaten önermiyoruz hoş en az zararlılardan ama sokma vucuduna şöyle şeyleri hangi spor salonu ?

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Temmuz 5th 2012, 19:13

Kürü verene hocana sorsana burda ne isin var...
bazen bu basliklara inanamiyorum. gercekten biri saka yapiyordur herhalde diye bakiyorum.
güzel kardesim, bu foruma girdigine göre okuma yazman var. hukuken eriskin de sayilirsin, simdi sen 6 hafta icinde nasil bir degisiklik olacagini düsünüyorsun?
kilo alma sorunun varsa yeterli kalori almiyorsun, bu kadar basit... acaip yiyorum ama kilo alamiyorum diyenlerin cogu kus gibi besleniyorda ondan kilo alamiyorum. kus gibi beslenerek ayi gibi olmak zor.
ama neyse, 6 hafta sonra buraya ne kadar bir gelisme oldugunu yazarsin umarim. 10 -12 hafta sonra ise baska bir baslik acacaksin?
" abilerim, kürden önce 60 kilo idim, kürden sonra 62 ama simdi 58 e düstüm, ve hala kilo veriyorum. yardim lütfen"

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Temmuz 5th 2012, 19:15

ltfen artik bu msjlarimeditleme imkani olsun...

Kullanıcı avatarı
HardCandi
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HardCandi » Temmuz 5th 2012, 20:15

sekyates yazdı:ltfen artik bu msjlarimeditleme imkani olsun...

aynen katılıyorum hocam.ben bulamadım sanıyordum.editleme, silme neden yok burda anlamadım.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 5th 2012, 22:45

hem yaşın genç hem doğru düzgün spor yapmıyorsun... Pasif spor yapmakta neyin nesiymiş öyle.. Bu iş iğneyle hapla olmaz.

Kullanıcı avatarı
Mert Güner
VIP
VIP

Mesajgönderen Mert Güner » Temmuz 5th 2012, 23:08

Bana kalırsa arkadaş dalga geçiyor.

kasgelistirme
Üye
Üye

Mesajgönderen kasgelistirme » Temmuz 6th 2012, 00:01

Merhaba kardes...
Biliyorum belki faydasi olmaz ama arkadaslarin söyledigi gibi, deger degil.
Kilo almak mi istiyorsun, bunun kolay yollari var (salikli). Git kendine bir
gainer bide protein al. Haftada 3-4 gun spor yap. Beslenmene dikkat ett Gainerini ic, proteinini ic, tabaktaki yemegini bitir 1 yil sonra kendini bugunle kiyasla. Insan 2 gun cok yediginde hulk olmaz. 18 yasindasin-18 yasina kadar gelmissin. Simdi saliginla oynayip 2 sonra niye yaptim dediginde gec olur. Ama eger saliklik kalirsan 2 yil sonra ayni sporu yapiyorsan, ilacsiz da 2 yil calistiginda kaslisin ilaclida. ilacin sana faydasi bence 0, zarar kiyaslayinca. Biliyorum hepimiz sana negativ yönleniyoruz, ama inan senin icin yapiyoruz. Eger kendine deger veriyorsan birak, ve naturlig yöntemlere basvur faydasini kesin bulursun, olmadi forma yaz arkadaslar sana yardim eder.

kasgelistirme
Üye
Üye

Mesajgönderen kasgelistirme » Temmuz 6th 2012, 00:02

Merhaba kardes...
Biliyorum belki faydasi olmaz ama arkadaslarin söyledigi gibi, deger degil.
Kilo almak mi istiyorsun, bunun kolay yollari var (salikli). Git kendine bir
gainer bide protein al. Haftada 3-4 gun spor yap. Beslenmene dikkat ett Gainerini ic, proteinini ic, tabaktaki yemegini bitir 1 yil sonra kendini bugunle kiyasla. Insan 2 gun cok yediginde hulk olmaz. 18 yasindasin-18 yasina kadar gelmissin. Simdi saliginla oynayip 2 sonra niye yaptim dediginde gec olur. Ama eger saliklik kalirsan 2 yil sonra ayni sporu yapiyorsan, ilacsiz da 2 yil calistiginda kaslisin ilaclida. ilacin sana faydasi bence 0, zarar kiyaslayinca. Biliyorum hepimiz sana negativ yönleniyoruz, ama inan senin icin yapiyoruz. Eger kendine deger veriyorsan birak, ve naturlig yöntemlere basvur faydasini kesin bulursun, olmadi forma yaz arkadaslar sana yardim eder.

“Steroidlerin ZARARLARI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir