Ana sayfa Sporcu Gıdaları Grenade Creatine %100 Pure

Grenade Creatine %100 Pure

1781
0
PAYLAŞ

Grenade hazırladığı ürün çeşidi ve içeriğiyle sporcuların desteği olmaya devam etmektedir. İçeriğinin zengin olması, kullanılacak üründe hiçbir ek takviyeye gerek kalmadan yetecektir. Creatin %100 pure creatine Monohydrate ile gerekli olan kreatini karşılamaktadır.  Kullanılan ürünlerin yetersizliği sporcuyu ilaç isimlerine yönlendirirken, firma bu ürünle bu olayı ortadan kaldırmıştır.

Vücudumuzun hareketlerimiz için ihtiyacı olan enerjinin kısa sürede karşılaması kreatin oranına bağlıdır. Yetersiz olduğunda vücut kas yapısı oluşturamayacaktır, sadece enerjinin alt seviyede kalmasına neden olacaktır. Tamda bu noktada ürün yardıma koşmaktadır. Ürünün 100 kullanımlık servis olması ve bir servisin 5 gram kreatin içermesi ürünün içerik bakımından zengin olduğunu ve vücudun ihtiyacını tam olarak karşılayarak Grenade creatine faydaları kanıtlamaktadır.

Ürünün özelliği

Ürün hiçbir katkı madde barındırmamaktadır saf bir içeriğe sahiptir.

Toz halinde bulunması kolay emilim sağlamaktadır.

Bir servis gerekli ihtiyacı karşılayacak orana sahiptir.

Ürün nasıl kullanılmalıdır

Ürünü kullanan bir sporcu antrenmandan sonra bir ölçek 5 gram olarak kullanmalıdır. Antrenman olmadığı aralarda grenade creatine kullanırken dikkat edilmesi gerekenler ise ürün yine aynı ölçüde 5 gram olarak devam edilmeli ve istenen sonuca ulaşılmalıdır.

Diğerlerine göre fark atan GRENEDA CREATİN %100 PURE CREATİN MONOHYDRATE tek kullanılmaya başlandığında içerik bakımından zenginliği ile ihtiyacı karşılayacak. Kolayca vücudun direncini artırarak beklenen kas yapısının ulaşılmasına yardımcı olacaktır.

asdasd