Hardline Progainer 5000 Gram

  4602
  0
  PAYLAŞ

  Piyasada bulunan protein tozları arasında oldukça başarılı bir ürün olan bu ürünle gerçek sporcu başarısını kolayca elde edeceksiniz. Bir sporcunun hemen her türlü ihtiyacını giderebilmesi için her türlü maddeyi içeren bu üründen çok ama çok fazla memnun kalacaksınız. Protein tozu hakkında bilgi birikimine sahip olmayabilirsiniz. Özellikle spora yeni başlayanların protein tozuna karşı yaklaşımı farklı olacaktır. Bu o alışma evresi dahil olmak üzere hemen her türlü protein tozu eklentisini ve kullanımını sizlere öğretecek bir ürün. Bu ürün fiyat yönünden de diğer protein tozlarından ayrılıyor. Hardline Progainer bizlere uzun yıllardan beri protein tozu başta olmak üzere birçok sporcu malzemesi üretmektedir. Ürettiği bu malzemeler sayesinde hem uygun fiyatlara sporumuzu yapmaktayız hem de gerçek ve kalıcı kalitenin hissiyatını zirvede yaşamaktayız. Sizler için bu değerli ürünü aldık ve hemen uzun süreli bir kullanım testine soktuk. Bu testler esnasında ise ürünün özellikleri hakkında oldukça başarılı bir performansa verdiği kanaatine vardık. Bu ürünü gönül rahatlığıyla sporun hemen her evresinde alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz hemen bu ayrıntılı testlerimizin sonucunda elde ettiğimiz ürün özellikleri konusunda alt başlıklarımıza geçelim.

  İçerik Ve Performans

  İçerisinde yer alan porsiyon barıyla aldığınız her protein tozunda vücudunuza 37,8 gram protein alacaksınız. Bunun yanında günümüzde bir sporcunun karbonhidrat ihtiyacını büyük oranda karşılayabilecek kadar dolgun bir içeriğe sahip olan bu protein tozu size gerçek kaliteyi sunacak. İçerisinde katkı veya ilaçlandırılmış dediğimiz kimyasal maddeleri barındırmayan bu ürün kesinlikle sağlık sorunu oluşturmayacak şekilde doğaldır. Bunun yanında helal sertifikası olduğundan Türk üreticiler tarafından üretilip ülkemizde ve tüm dünyada satılmaktadır. İçeriğinde kararlı bir protein oranıyla su veya süt ile kullanılan bu protein tozu özellikle spora yeni başlayanlar için mantıklı bir seçim olacaktır.

  Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

  Bu ürün ülkemiz spor piyasasında üç çeşit aroma seçeneği ile satılmaktadır. Çikolata, muz ve çilek olan bu aromaların tamamı oldukça güzel bir hissiyatla birlikte oldukça iyi bir lezzet imkânı sunmaktadır. Ancak bu ürünü kullananların tamamı çikolata aromalı olanın çok daha iyi olduğu konusunda tavsiyede bulunmaktadır. Bu ürünün kullanımında daha hızlı ve etkin etki görebilmeniz için süt ile karıştırılması önerilmektedir. Bu sayede alınacak olan protein miktarının eksik yapı taşları da kapatıldığından gerçek alım ve yüksek performans elde edilmektedir. Su veya süt ile karıştırıldığında dahi hiçbir topaklanma oluşturmayan bu protein tozu piyasada yer alan diğer ürünler göre oldukça kullanışlı ve ucuzdur.

  Fiyat Ve Bulunabilirlik

  Fiyat konusunda birçok sporcu tarafından tartışmalar yapılsa dahi uygun ölçeklendirme ile kullanıldığında gerçek başarıyı bizlere sunan bu ürün için piyasada 210 lira civarında bir fiyat belirlenmiştir. Bu fiyat açık konuşmak gerekirse ürünün temel etkenleri öz önüne bulundurulduğunda ucuz bile sayılabilir. Ancak düzenli bir kullanım ve çalışmalar neticesinde verdiğiniz bu paranın karşılığını alamazsınız. Dünya üzerinde hiçbir protein tozu durduğu yerden sizi yağsız kas kütlesi haline getirmez elbette bu protein tozu da bu işlemi yapmayacaktır. Bulmak için bu ürünü esnafı gezmenize gerek yok çünkü esnaf aracılığıyla temini pek de kolay olan bir ürün değildir. Büyük spor marketler haricinde hiçbir esnaf bu ürünü getirmez. Ancak internet üzerinde birçok sporcu malzemesi satan yerde bu ürünü rahatlıkla bulabilir hala sertifikası olması nedeniyle hiçbir soru işareti olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Mantıklı bir protein tozu önerisi istiyorsanız açıkçası tam da yerimdesiniz.

  Kullanım Tavsiyesi

  Her protein üreticisi ürettiği protein tozunun birim kullanım oranını belirler. Ancak spor konusunda ilerleyen kimseler bu direktifler haricinde danışmanlık hizmeti aldığı kişilerden oran ve miktarlar hakkında program alırlar ve buna uyarlar. Bunların aksine spora yeni başlayanlar için bu ürünün kullanım periyodu günlük olarak seyretmektedir. Bu günlük kullanım 1-2 porsiyon ile sınırlı olmalıdır. Bu kullanım öğünlerden önce olabilir. Yine spordan 45 dakika önce bu ürünü alabilir spordan hemen sonra alacağınız bir porsiyonluk protein tozuyla kayıpların azalmasını önleyebilirsiniz. Ancak düzenli olarak uzun süreli bir spor geçmişine sahipseniz sizlerin kendi programına uyması gerekmektedir. Bu programda bulunan tüm değerler için bu ürünü kolaylıkla tüketebilirsiniz.

  İnceleme Özeti

  Bu ürünü satın aldığınızda 25 seferlik porsiyon hakkıyla kullanıma hemen başlayacaksınız. Ortalama bir fiyata aldığınızda bu porsiyon başı ücret hemen hemen 9 lira civarına yaklaşıyor. Ancak vereceğiniz bu dokuz lira sonrasında sizlere oldukça dolu ve güzel bir performans ile gberi dönüyor. Bu nedenle fiyat konusuna bu gibi işlerde fazla takılmayın. Fiyatı makul olan bir protein tozu arıyorsanız kesinlikle bu ürüne göz atmalısınız. Kullanıcı deneyimlerine bakıldığında özellikle kilo alımı konusunda üstün başarıyı yakalamış olan bu ürün kilo almak ve yağ kütlelerini kasa çevirmek isteyenler için oldukça büyük bir fırsat. Sizlerinde böyle bir hedefi varsa hemen bu ürünü denemeye başlayın. Bunun yanında ürünü baştan bir inceleyecek olursak protein tozlarının tamamında bulunan topaklanma sorununu bu protein tozu bizlere yaşatmıyor. Bu sorunların yanında hemen hiçbir sorunu da yaşatmayan bu ürün kusursuz bir protein tozu olarak karşımıza çıkıyor. Bu gibi etkenler kullanım kolaylığı durumunu etkilemektedir. Bir protein tozunda hiç şüphesiz bulunması gereken bir şart da aromasının güzel olması ve rahatsız etmemesidir. Tüm sporcuları mağdur eden bu unsur bu protein tozunda 3 adet aroma çeşidiyle ortadan kalkıyor. Koku veya kötü bir lezzet oluşturacak tüm etkenlerden arındırılmış olan bu protein tozu tam size göre bir lezzete sahip. Eğer spora başladıysanız veya uzun süredir spor yapıyorsanız bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz. Diğer birçok protein tozu firmasına göre temel bileşenleri kaliteli ve bol kullanan bu üretici sizlere bir protein tozundan beklediğiniz hemen her türlü performansı sunacak. Kısacası fiyat-performans ürünü tarzında bir şey arıyorsanız ram olarak kalitenin ve ekonomik ürünün olduğu yerdesiniz.

  asdasd