Hardline Vitamin Mineral Tablet

  2396
  0
  PAYLAŞ

  Spor, vücut geliştirme yapan kişiler protein gibi takviyeler almak isterler. Çok önemsemeyen vitamin ve mineral tabletler vücut geliştirme de önemli rol oynar.

  Hardline tabletler vitamin ve mineral bileşiklerden üretilmiştir. Yetersiz besin alımında ya da kalitesiz besinler de vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyacını karşılarlar.

  Spor yapan kişilerde vitamin-mineral tabletin dozu sporun süresine göre artırılabilir.

  Hardline vitamin-mineral tableti kullananlar genellikle sporcular olsalar da aslında ihtiyacı olan bütün bireylerin kullanması için uygundur.

  İçeriği

  Hardline vitamin mineral tablet içeriğinde kalsiyum, çinko, bakır gibi günlük alınması gereken dozların büyük bir bölümünü karşılayabilir. Vitamin mineral tablet içerisinde A,D,E C,B vitamini çeşitleri demir, biotin, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, manganez, selenyum, krom, kolin, inositol bulunmaktadır.

  Hardline vitamin-mineral tabletlerin herhangi bir tadı yoktur. Kana karışması zaman alabilir ancak bu acil olmadığı için sorun yaratan bir etken değildir.

  Hardline vitamin, mineral tabletleri ilk kullanmaya başladığınızda tercihen sabah kalktıktan sonra 2 tablet, tableti kullanma da orta seviyede iseniz tercihen sabah kalktıktan sonra 2_4 tablet, ileri seviyeye gelmişseniz tercihen sabah kalkınca 2_4 tablet almanız tavsiye edilen kullanım şeklidir.

  Hardline firması vitamin ve mineral tabletlerini hijyenik koşullarda, ileri teknoloji ile üretmektedir. Üretimde kullanılan ham maddeleri patentli ve yüksek kaliteli yerlerden ithal edilmektedir. Ürünlerde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır.

  Kısacası Hardline vitamin-mineral tabletleri sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Günlük enerjinizi artıran sadece sporcuların değil ,fiziksel aktivitelerinize için de gerekli bir üründür.

  asdasd