Ana sayfa Sporcu Gıdaları Makale Hardline Whey 3Matrix İncelemesi

Hardline Whey 3Matrix İncelemesi

2442
0
PAYLAŞ

Hardline Nutrition markası dâhilinde olan ürün hakkında gerekli olan tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Öncelikle bu yazımız başlangıç düzeyinde, orta düzeyde ve ileri düzeyde çalışmalar yapan tüm sporcuları ilgilendirebilir. Hardline WHEY 3 Matrix ürününü 2300 gram ve 908 gramlık ambalajlarda satışa sunulmaktadır.Ürünün nasıl kullanılacağının yani hangi sıklıkta ve nasıl kullanılmasının çok uygun olacağını da belirteceğiz. Ürün içeriği hakkında, ürün hakkında detaylı açıklamalarını ve öne çıkan özelliklerini de sizlerle paylaşacağız. Başlangıç, orta ve ileri düzey sporcu arkadaşlarımızın kullanım koşullarından başlayalım o halde.

İlk olarak başlangıç düzeyinde olan sporcu arkadaşlarımızın 44 gram toz ürünü yani yaklaşık 2 ölçek kadar ürünü 250 ml su ile karıştırarak spor çalışmalarından hemen sonra kullanılması uygun olacaktır. Orta düzeyde çalışan arkadaşlar ise Hardline WHEY 3Matrix ürününü şu şekilde kullanmalıdır; Yine 44 gram yani 2 ölçek ürünü 250 ml su ile karıştırarak spordan hemen sonra ve sabah uyandıktan hemen sonra kullanması gerekir. İleri düzeyde çalışmalar yapan sporcu arkadaşların ise gün içerisinde 3 öğün kullanması en uygunu olacaktır. 2 ölçek 44 gram toz ürünün 250 ml su ile karıştırılması sonucunda oluşan karışımı sabahları uyandıktan hemen sonra ve spordan 30 dakika kadar önce ve spordan hemen sonra şeklinde kullanması gerekmektedir. Bunların dışında ürün hakkında detaylı açıklama yapmamız gerekirse eğer, ürün içerisinde konsantre, hidrolize ve izole yer almaktadır. Emilim hızına göre ise kasların gereksinimini etkili bir biçimde karşılamaktadır. Konsantre WHEY ve izole WHEY arasında güçlü tartışmalar devam ederken 3 ayrı WHEY proteinini birlikte kullanmanız hem fiyat olarak hem de gelişim olarak sizler için en uygun seçimdir.

hardline-whey-3matrix-2300-gram

Bu ürünün bir de öne çıkan niteliklerinden bahsedelim. Hem başarılı hem de popüler bir WHEY proteini olan Hardline WHEY 3 Matrix ürünü kesinlikle laktoz içermemektedir. Düşük ısı altında izole edilmekle birlikte üstün standartlara sahip olan WHEY protein konsantresi olmaktadır. Dünya üzerinde sayılı olan WHEY protein izolatları arasında Peptid ve Bipro gibi formlarda bulunan WHEY protein hirolizatıyla formüle edilmiş olmaktadır. Yağ, karbonhidrat ve ilave bir şeker oranı içermemektedir. Kullanımı ağzınızda kötü bir tat bırakmamakta, kolay karışmakta ve aspartan içermemektedir. İçerik özellikleri arasında ise 173 kcal enerji değeri bulunmaktadır. Yağ oranı ise 2,4 gram kadardır. Protein miktarı ise 35,3 gram değerindedir. Ayrıca 2,6 gram kadar da karbonhidrat değeri içeren ürünün arjinin değeri 2939 mg kadardır. Son olarak alamin değeri 4454 mg, sistin değeri 2107 mg, glisin değeri 1848 mg ve glutamikasit değeri de 14241 mg kadardır.

Ürünün karışımı ve tadı konusunda bahsedecek olursak; Tadı için neredeyse mükemmel diyebiliriz.Karışımı konusunda ise shakerınızı hafifçe birkaç kez çalkaladığınızda ürünün karışmış ve hazır hale geldiğini göreceksiniz.Hardline nutrition son yıllardaki atılımlarına devam ederken, hardline whey 3 matrix sporcuların favorisi olmayı kısa sürede başardı bile.

Hardline Whey 3Matrix ürününü ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

asdasd