HI-TEC Blade Preworkout artık Türkiye’de !

  5380
  0
  PAYLAŞ

  HI-TEC nutrtion Polonya merkezli fitness ve vücut geliştirme sporcuları odaklı üretim yapan bir sporcu gıdaları şirketidir. Şirket ISO 9001 belgeli olmakla birlikte 20 yıldır pazarda faaliyet göstermektedir. Şirket üretimlerini son teknoloji ile yapmaktadır.

  HI-TEC nutrition ürünleri Avrupa ve dünya şampiyonasına katılan sporcular tarafından tercih edilmekte olan elit bir markadır. Bununla birlikte Polonya’nın yerel sporcuları tarafından da tercih edilmektedir.

  HI-TEC Nutrition ürünleri, kanıtlanmış bileşenlere dayalı araştırma laboratuarlarında geliştirilen yenilikçi ve etkili ürünlerdir.Bu ürünler antrenmanlarınızın maksimal verimli ve etkili geçmesine yardımcı olabilir.

  BLADE

  HI-TEC BLADE vücutçular ve finess sporcu ları için antrenman öncesi  dayanıklılık ve motivasyon ürünüdür. Sizleri antrenmanlarınızda motive eder ve antrenman kalitenizi arttrır.

  BLADE kullanan sporcuların ortak yorumu : “ Kas gücü ve direncinde artış ile antrenmanların daha verimli ve keyifli geçiyor olması. “

  BLADE dayanalıklılık antrenmanlarınızda gerçek bir iyileşme sağlayıcıdır. Bununla birlikte BLADE içerisinde vitamin ve doğal özler mevcuttur.

  BLADE ile GÜCÜN ne anlama geldiğini öğrenin !

  Ürün içerik tablosu:

  hi-tec-icerik

  Bu ürünü ayrıntılı incelemek için tıklayınız

  PAYLAŞ
  Önceki makaleFit Pankek
  Sonraki makaleKaç Öğün Yemek Yenmeli

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  asdasd