Ana sayfa Sporcu Gıdaları Hydroxycut Hardcore Next Gen

Hydroxycut Hardcore Next Gen

5007
0
PAYLAŞ

Hydroxycut Hardcore Gen en popüler termojenik ürünlerden birinin son teknoloji kullanılarak yemden geliştirilen formülüdür.Bazı supptement üreticilerinin aksine MuscleTech, ürünün içerisindeki her bir maddenin tam miktarını yazmaktadır, genel bir karışım listesi sunmamaktadır. Sonuçta tam olarak ne tükettiğinizi bilmek en doğal hakkınız. Ürünün içinde pek çok yağ yakınıma yardımcı madde olmasına rağmen, sizlere bunlardan üçünün altını çizmek istedik.

YEŞİL KAHVE ÇEKİDEĞİ ÖZÜ
Hydroxycut Hardcore Gen, yağ yakma etkisi kanıtlanmış yeşil kahve çekirdeği özü (Coffea canephora robusta) içerir. Yapılan bir araştırmaya göre, bu supplementi kullanan denekler 60 günde 5 kg. vermişlerdir. Araştırma aynı zamanda yeşil kahve çekirdeği özünün, klorojenik asit içermesinden dolayı karaciğerdeki yağ metabolizmasını artırdığını göstermektedir. Ayrıca diyet yoluyla alman yağların emilimini azaltmakta ve yağların vücutta birikmesini önlemektedir. Hydroxycut Hardcore Next Gen’in 2 kapsülünde 400mg yeşil kahve çekirdeği özü vardır.

KAFEİN ANHİDROZ
Su içermeyen kuru formdaki kafein, normal kahveden daha fazla yağ kaybına ve güç kazanımına yardımcı olduğu gibi, enerji seviyesini artırmaya ve yağların depolanmasın» önlemeye de yardımcı olur. 2 kapsülünde 290mg kafein anhidroz vardır.Kafeinin, yağ oranını düşürmeye ya da kontrol altında tutmaya çalışan vücut geliştirmeciler için pek çok faydası vardır. Tüm bunların yanısıra, kafein;

1) VÜCUTTA DEPOLANAN YAĞI antrenman sırasında enerji olarak kullanmasını teşvik eder.

2) METABOLİZMA HIZINIZI ARTIRARAK gün içinde daha fazla kalori yakmanızı sağlar.

3) ACI HİSSİNİ VE YORGUNLUĞU önleyerek daha fazla ağırlık kaldırmanıza destek olur.

4) AÇLIĞINIZI BASTIRIR ve modunuzu yükseltir.

DOZUNUZU İYİ AYARLAYIN

Ürünün içerisindeki her bir farklı bileşiğe herkesin farklı bir toleransı olduğu için, MuscleTech aşağıdaki dozajları tavsiye etmektedir. Siz de ihtiyaçlarınıza göre kullanım dozunuzu belirleyebilirsiniz.

  • İlk iki gün, günde l kapsül
  • 3. ve 4. günlerde bir doz olmak üzere günde 2 kapsül
  • İlk dozunuz ile birlikte 2 kapsül ve ileriki dozunuzun olduğu 5. ve 6. günlerde 1 kapsül
  • 7. ve sonraki günlerdeki 1. ve 2. dozlarınızda günde 2 kapsül
  • En iyi sonuçlar için, her bir dozunuzu iki ana öğününüzden 30-60 dk. önce almanız gerekir.

AKTİF BİLEŞENLER
Ürünün içerisindeki bu ilave içerikler, antrenman sırasında enerji seviyenizi artırarak, spor salonunda elde ettiğiniz tüm o kasların ortaya çıkmasını sağlayacak yağ yakımına yardımcı olur.

SUPPLEMENT

  • Blue skullcap ekstresi(Scutellaria lateriflora/kök) / 75 mg
  • Yohimbe ekstresi(Pausinystalia yohimbe/kabuk) / 40 mg
  • Ophiopogon ekstresi(Ophiopogon aponicus/kök) / 25 mg
  • Guayusa(llex guayusa/yaprak) / 20 mg
asdasd