Ana sayfa Sporcu Gıdaları Multipower Mass Gainer

Multipower Mass Gainer

1819
0
PAYLAŞ

Multipower markası kendini karbonhidrat standında ispatlamaya çalışmaktadır. Alman teknolojisiyle bizleri buluşturan multipower mass gainer 3000 gr en iyisi için karşımıza çıkmaktadır. Kaliteden ve güvenden asla geri kalmayan ürün içeriği ile istenileni sunmaktadır.

Bütün vücut dokularımız enerji toplaması için ihtiyaç duyduğu maddedir, karbonhidrat. Eksikliğinde su ve minarelerin vücut da kalması imkansızdır. Su ve minarel kaybı yaşayan vücut kas yapısınınilerlemsinde geri kalmaktadır. Vücüt için önemli olan karbonhidrat eksikliği için yeterli olan MULTİPOWER MASS GAİNER 300 GR dır,yerine ilaç isimleri kullanılması söylenirken ürün tek başına güzel sonuçlara ulaştırmaktadır kullanıcıyı.

MULTİPOWER  MASS GAİNER 3000 NASIL KULLANILIR

Karbonhidrat miktarının yeterli olduğu ürün yağ bakımında az olmasıyla göz kamaştırmaktadır. İçerisinde barındırdığı vitamin deposu istenilen için kullanımına önem verilmelidir.  Başlangıç olarak 5 ölçek ürünü 400 ml süt ile antrenmandan önce ve sonra kullanılmalıdır. Vücudun alışmasıyla ilerleyen dönemlerde 10 ölçeği 400 ml süt ile karıştırıp antrenmandan önce ve sonra alarak kullanılmalıdır.

Tat ve lezzet bakımından 2 çeşit kullanan Multipower Mass Gainer 3000 faydalarını artırmaktadır. Çikolata ve çilek aroması ile kolayca tüketilmesini sağlamaktadır.

Multipower Mass Gainer 3000 kullanırken dikkat edilmesi gereken hususların başında toz kullanımda olmasıdır. Kullanım açısında kana çabuk etki ederek sporcunun ulaşılması zor olan yapıya kavuşması kullanımın sürekli olmasına bağlıdır.

asdasd