Multipower Whey Protein Tozu 2250 gr

  2007
  0
  PAYLAŞ

  Bazı insanlar için sağlıklı olmak kadar estetik görünmekte çok önemlidir. Bu nedenle spor çoğu insan için bir yaşam tarzı haline gelmekte, ancak beslenme konusunda ek takviyelerle istenilen estetik sağlanabilmektedir. Hangi besinden ne kadar tüketilmesi gerektiğini uzman tavsiyeleri ile bilebilmekteyiz. Ancak besinlerle alınan proteinler dolaylı olarak hücresel işleyişe dâhil olmakta ve etki süresi de uzamaktadır. Multipower whey protein tozu 2250 gram toz içerikli üründe doğrudan etkiler sağlayan bir besin takviyesi olacaktır.

  Gerekli olan protein takviyesinin anında kana karışımı bu besin takviyeleri ile çok daha hızlı olabilecektir. 75 adet servis sayısı bulunan ürünün kullanımı spor aktivitelerinin sonrasında olmalıdır. Bireylerin kullanma durumlarında başlangıç seviyelerinde üç ölçek ürünü bir buçuk bardak su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Antrenmanlarımız sertleştikçe kullanım dozunu arttırmalıyız.

  İleri düzeylerde spor çalışmalarından yaklaşık bir saat öncesinde de başlangıç düzeyine ek olarak bir servis kullanılabilecektir. Vücut şekillendirme süreçlerinde whey proteininin önemi çok büyüktür. İçerdiği BCAA amino asitleri kas gelişimini sağlayan çok önemli etken maddeler arasında yer alır. Besin takviyesi içerisinde hazırlanan oranlarla tam da vücudun ihtiyacı olan kadar kana emilim sağlanmakta, bu şekilde kas oluşumlarında yağsız bir vücut yapısı elde edilmektedir. Multipower whey protein tozu 2250 gram toz içerikli ürün kas kütlesini daha artırmak ve estetik bir şekilde şekillendirmek için kullanılmaktadır. Dünya çapında bir bilinirliğe sahip olan Multipower markası, alman teknoloji ile üretilmektedir. Çilek ve çikolata aroma seçeneklerinde sunulan ürün tüketilmesi esnasında oldukça lezzetli ve keyifli zaman dilimleri ortaya çıkaracaktır. Toz karışım su ile temas ettiğinde anında karışmakta ve çok kolay bir şekilde kullanıma hazır olmaktadır. İçeği fayda sağlama açısından çok zengin amino asitlerle oluşturulmuş, konsantre biçimde içerdiği whey proteini ile de ürünün etki miktarının artması sağlanmaktadır.

  Her bir buçuk bardakta kullanılacak Multipower whey protein tozu 2250 gram toz karışım 30 gram yani 3 yemek kaşığı olmakta ve içeriğinde 22 gram protein barındırmaktadır. Karbonhidrat oranı 2,5 gram olmakta şeker oranı ise 2,1 gram olarak içeriklere eklenmektedir. Lif yapısı da bulunan toz karışımda ayrıca sodyum ve B6 vitamini de bulunmaktadır. 120 kcal enerji ortaya çıkaran ürün içeriğinde domuz yağı ve katkıları bulunmamaktadır. Bu özelliği ile helal kullanım özelliği bulunan besin takviyesinde gluten ve laktoz gibi içeriklerde yer almamaktadır. Bu açıdan farklı hassasiyetlere sahip insanlar tarafından da çok rahat bir şekilde kullanılabilmekte, kullanımlardaki püf nokta tavsiyeler dışına çıkılmamasıdır. Hayvansal gıdalar da toz karışım içerisinde yer almamakta, yapay içeriklerden uzak olan ürün tamamen doğal formatta sunulmaktadır. Bu açıdan çok daha hızlı emilim göstermekte ve çok daha kısa süreler içerisinde yüksek faydalar sağlamaktadır.

  Multipower Whey Protein 2250 gram ürününü ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

  asdasd