Musclepharm Armor-V

  1924
  0
  PAYLAŞ

  Musclepharm Armor V vitamin çeşitleri günlük beslenme de yardımcı, zindelik veren bağışıklık sistemini düzenleyen vitamin çeşitleridir.

  Musclepharm Armar V sadece mineral ve vitamin içermez. Bunun yanında omega 3_6_9 yağ asitleri, antioksidanlar, sindirim enzimleri, karaciğer koruyucuları gibi maddeler de içermektedir.

  Armor V içeriği oldukça zengin olduğundan tercih edilebilen vitaminlerdendir.Sadece bu maddeler değildir içindeki. Aynı zamanda yeşil bitki karışımı; yosun, chlorella, otlak ayrığı konsantresi, esmer su yosunu tozu, sarımsak özü, brokoli tozu, ıspanak tozu, taşkesen otu suyu konsantresi, mavi yeşil yosun, ekinezya özü, kırmızı deniz otu, havuç tozu, enginar, limon; meyve ile sebze karışımı olarak nar, kırmızı kuş üzümü tozu, karpuz tozu, kan portakalı tozu, kızılcık konsantresi, böğürtlen tozu, çilek tozu, vişne özü tozu, ahududu tozu, mango tozu, elma özü gibi maddeler yer alır.

  Sebze ve meyve içeriğinin olması tabi ki bu sebze, meyveleri doğal yollarla almanın yanında almanın yanında çok az fayda sağlayacaktır.

  Kullanım Talimatı

  Musclepharm  Armor multivitamin başlangıçta sabah 2,öğlen 1 kapsül, orta seviyeye gelindiğinde sabah 2, öğlen 2 kapsül tüketilebilir. Musclepharm  Armor kullanımı daha da ilerletildikten sonra ise sabah 3, öğlen 3 kapsül tüketilebilir.

  Musclepharm Armor aspartam, domuz katkı maddeleri, et ürünü,GDO,gluten,koruyucu madde, laktoz ve renklendirici boya içermez.

  Musclepharm Armor V yi kullanan birçok sporcu bu vitamin tabletten memnun kalmıştır. Sadece sporcuların kullanacağı bir ürün olmaktan ziyade Musclepharm Armor V güne zinde  başlamak fiziksel aktivitelerini kolay yapmak için ideal bir üründür.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleMultipower Mass Gainer
  Sonraki makaleRomanian Deadlift
  asdasd