Muscletech Celltech Performance Series

  2195
  0
  PAYLAŞ

  10 yılı aşkın tecrübesiyle sporcu destek ürünlerinde adını sıkça duyduğumuz MUSCLETECH kalitesiyle yine karşımızda. Harcanandan daha fazla kalori ihtiyacı duyulan dönem için hazırlanan MUSCLETECH CELLTECH PERFORMANCE SERİES 1400 GR ürün istenen kalori desteğini sağlayacaktır.

  Ürünün içeriği

  Ürün 29 servis ve 1400 gram olarak bizi karşılamaktadır. 1000 mg taurin, 500 mg alanin, 1000 mg bcaa, 100 mg lipoik asit içermektedir. Sporcunun kaybettiğinden daha fazla kalori alabilmesi, daha fazla kilo alabilmesi için kullanıl döneme özel hazırlanan ürün ihtiyacı karşılamaktadır. Bulk dönemi olarak bilinen dönemde sporcu her şekilde kilo alınmasının normal olacağını düşünmesi yanlış yönlendirirken çözümü ilaçlarda aradığı noktada ürünle buluşmaktadır. Ürün içeriğinin sadeliği ile sadece istenen kalori ihtiyacını karşılayarak muscleteck celltech performance faydaları en iyi şekilde sağlamaktadır.

  Ürünün özellikleri

  İçeriğindeki portakal aroması ile tadıyla sporcuya destek sağlamaktadır. Alfa lipoic asidi içererek emilimin hızlanmasını en kısa zamanda sporcunun çözüme ulaşmasını sağlar.

  1 porsiyon olarak kullanılması tavsiye edilen muscletech celletech performance series, 500 ml soğuksu ile kullanılır. Antrenman sonrası kullanılacak ürün, içeriği ile ihtiyaç desteğini karşılayarak  muscletech celltech performance nasıl kullanılır  bize bilgi sunmaktadır.

  Toz olarak kullanıma sunulan ürün sporcuların hemen sonuç alabilmesi için kalitesiyle sporcunun karşısındadır. Kalitesini içeriğindeki sadeliğine borçlu olan ürün her zaman destek vermeye hazırdır.

  asdasd