Ana sayfa Sporcu Gıdaları Nutrade Xtreme 3000

Nutrade Xtreme 3000

2252
0
PAYLAŞ

İyi bir sporcunun en büyük isteği yağ oranını en aza indirmek ve fit vücuda sahip olmaktır. NUTRADE XTREME 3000 istenen sonuca ulaşmak için en iyi yağ yakmaya yardımcı destek ürünüdür.  Benzerlerinde bulunmayan termojenik içeriği ile çok fazla sıvı olmayan özelliği yağ oranını düşürmeye yardımcı olmaktadır.

Nutrade Xtreme 3000 içeriği

Ürünün içerisinde karnitin ve kafein bulunmaktadır. Ürün 3500 mg değere sahiptir. Bu miktar isağlamaktadır. Nutrade Xtreme 3000 şeker oranında sıfır olması, korkulan anlamda kalori alımını engellemiş olmaktadır. Fit görünümden uzak kalmamış olunacaktır. L-karnitin ve en

Piperin termojenik ürünlerin vazgeçilmez baş katkı maddesi olursa, ürün içerisinde de bulunmaktadır.

Nutrade Xtreme 3000 ne işe yarar sorusuna, en iyi yağ yakıcı olmasıyla cevap vermektedir.

Nutrade Xtreme 3000 faydaları nelerdir,

Ürün sıvı termojenik kıvamı sayesinde daha kolay tüketilmekte ve saf içeriği sayesinde hızlı emilim sağlamaktadır.

L-tirozin aminoasit içeriği ile metabolizma hızlandırıcı özelliği bulunarak metabolizmanızın zaman karşı yarıştığını fark edeceksiniz.

 

Nutrade xtreme 3000 içerdiği piperin ile acı bir tat verirken bu tadı verilen limon aroması ile damak tadına hitap ederek sporcuya destek sağlamaktadır. Kıvamının fazla sıvı olmamasıyla her zaman tercih edilebilmektedir.

Nutrade Xtreme 3000 nasıl kullanılır

Sporda 30 dakika önce tüpler şeklinde olan üründen, 1 tüp alınması sporda çok terleyip yağ yakımınıza yardımcı olmaktadır.

asdasd