Ana sayfa Beslenme Ödem Söktürücü Kiraz Sapı & Mısır Püskülü Çayı

Ödem Söktürücü Kiraz Sapı & Mısır Püskülü Çayı

6786
0
PAYLAŞ
Mısır püskülü nedir ne işe yarar ?

Bu yazıda aslında varlığından haberdar olduğunuz,çoğu yarışmacının diyetin en sert dönemlerinde kurtarıcısı,pek lezzetli Kiraz Sapı ve Mısır Püskülü  çayından söz edeceğiz.

Vücudun çeşitli sebeplerle(yüksek miktarda şeker,tuz tüketimi;kadınlarda regl dönemi vs) tuttuğu ödemi atmada,yağ yakımında,zayıflamada,toksinlerin ve zararlı metabolizma atığı ürik asidin vücut tarafından atılmasında,böylelikle de kanın temizlenmesinde yadsınamaz öneme sahip kiraz sapı ve mısır püskülü çayının hazırlanmasının ise bildiğimiz siyah çayın hazırlanmasından hiçbir farklı yönü yok!

Birer küçük tutam kiraz sapı ve mısır püskülünü kaynamış suda 3️ ila 5️ dakika demliyoruz,günde üç kupaya kadar tüketebiliyoruz,tabii unutulmamalı ki her şeyde olduğu gibi bitki çaylarının da tuketiminde sınır var:). Dilerseniz çayınıza atacağınız bir tutam avokado yaprağı ile onu daha da lezzetlendirebilir,stres seviyenizi azaltıp bu güzel bahar günlerinde tamamen rahatlayabilirsiniz.

SENA YILDIZ

Meyve ve sebze suları ile diyet yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

PAYLAŞ
Önceki makalePersonel Trainer Sevgi Anar Galeri
Sonraki makaleBİR DURUŞ BOZUKLUĞU : SKOLYOZ
aloprotein.com sponsorlu bikini atlet,Junior Bikini Fitness Türkiye 2.si,İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi,yazar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

asdasd