Ana sayfa Sporcu Gıdaları Olimp Gain Bolic

Olimp Gain Bolic

1372
0
PAYLAŞ

İsmini duyurmayı sunduğu ürünlere borçlu olan Olimp artık sporcu destek ürünlerinde yerini belirlemeye devam etmektedir. Kaliteden taviz vermeyen firma kulvar içerisinde hızlı ilerleme sergilemektedir.

Tüm dokularımız enerji için karbonhidrat kullanmaktadır. Beyin dokusu da enerji için karbonhidrata ihtiyaç duymaktadır. Karbonhidrat su ve minerallerin vücutta tutulması sağlar. Proteinin enerji için kullanılmasının engeller ve bu şekilde kas kaybını önleme işini üstlenir karbonhidrat. Karbonhidrat yetersizliğinde ilaç kullanılması gerekliyken OLİMPGAİN BOLİC KARBONHİDRAT devreye girer.

Ürünün 40 servisten içererek ihtiyacı karşılamaya hazırdır. Ürün 80 gram karbonhidrat barındırmaktadır. Bunun 33 gramı şekerden oluşmaktadır. 2,5 gram bcaa, 1,5 gram kreatin, 500 gram taurin, 15 gram da protein desteği sunarak kalitesini sergilemektedir.

Ürünün Faydaları

Fayda noktasına değinildiğinde ürün 3 aroma çeşidi sunması, tadından dolayı kolayca kullanım sağlamaktadır.

Toz halinde olması ürünün kolayca vücutta emilim yapılabilmesi ve hemen sonuç alınabilmesidir. Vücuda etki eden karbonhidrat içeriği enerji kaybını engelleyerek kas yapısını güçlendirmektedir.

Olimp Gain Bolic Karbonhidrat nasıl kullanılır; konusunda sporcuya antrenmandan önce destek için 100 gram olarak ve antrenmandan sonra 100 gram olarak alınması tavsiye edilmiştir. Antrenmandan sonra kaybedilen su kaybını önlemesi, kullanıma dikkat çekmektedir.  İçerik bakımından zengin olması aranan desteği sağlamaya hazırdır.

 Olimp Gain Bolic Karbonhidrat kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler; 100 gram ürün 450 ml su veya isteğe göre yarım yağlı süte karışarak kullanılmalıdır.

asdasd