Olimp Whey Protein Complex İncelemesi

  2087
  0
  PAYLAŞ

  Sektörde sıkça bulunan ve değerli bir marka olan Olimp markasına ait olan bir üründür.İlk olarak söz konusu olan ürünün servis başı fiyatının 3,95 TL değerinde olduğunu belirtebiliriz. Kullanım önerilerine değinirsek eğer; tabi ki başlangıç düzeyindeki arkadaşlardan başlayacağız. Bu kişilerin 35 gram oranındaki ürünü 400 ml süt veya su ile karıştırıp spor çalışmalarının 45 dakika öncesinde tüketmesi gerekir. Orta düzey sporcu arkadaşların da 35 gram kadar ürünü 400 ml süt veya su ile karıştırıp idmanlarından 45 dakika öncesinde ve idmanlarının hemen sonrasında tüketmeleri gerekir. İleri düzey sporcu arkadaşların ise yine aynı şekilde 35 gram oranı kadar ürünü 400 ml süt veya su  ile karıştırarak antrenmanlarının 45 dakika öncesinde ve antrenmanlarının hemen sonrasında tüketmeleri gerekmektedir.

  Kullanım önerilerinin yanı sıra Olimp WHEY Protein Complex ürünün içerik değerlerinden bahsetmeden önce Olimp markası hakkında bazı bilgiler paylaşmak isteriz. Öncelikle bu marka 1990 yılında Polonya ülkesinde kurulmuş olan bir markadır. Faaliyet süresince hiçbir durumda kalitesinden taviz vermemektedir. Supplement üreticileri arasında değerli bir marka olarak bilinmektedir. 20 yılı aşkın süredir edindiği deneyim ile bilhassa Avrupa pazarlarında önemli bir konuma sahip olmaktadır. Ürünlerin en sık satıldığı ülkeler arasında ise İsviçre, Almanya, İskandinav ülkeleri ve Avusturya yer almaktadır. Türkiye’de ise yıllardır supplement piyasasında hizmet sunan bir markadır. Piyasaya sunduğu ve söz konusu olan ürünün yanı sıra protein tozu, glutamin, amino asit, BCAA gibi ürünler ile ülkemiz pazarında da önemli bir konum almış olmaktadır.

  Aroma seçenekleri çikolata ve çilektir.Olimp WHEY Protein Complex ürünü üstün bir teknoloji ile yani CFM teknoloji ile imal edilmiştir. Bu nedenle de emilim hızı son derece yüksektir. Söz konusu olan ürün konsantre ve izole protein bulundurmaktadır. Diyet döneminde yer alan bireyleri için tavsiye edilecek bir ürün niteliğindedir. İçerisinde karbonhidrat, yağ ve şeker oranları son derece düşük olduğunda dolayı diyet sürecindeki kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Ürünün içerik değerleri ise, 3 ölçek miktar ürünün 35 grama denk geldiğini belirtebiliriz. 137 kalori kadar enerji değerini, 26,5 gram kadar protein değerini de içerisinde saklı tutmaktadır. 2,1 gram değerinde şeker değerinin olduğunu da aktarmak isteriz. Karbonhidrat değeri 2,7 gram kadar bulunmaktadır.

  Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  asdasd