Plates Vücudu Nasıl Etkiler

  2685
  0
  PAYLAŞ

  Platesin ne olduğunu öğrenerek başlayalım.  Plates nedir? Plates, hem eğlenceli hem de sağlıklı bir kilo verme bunun yanı sıra sıkılaşma aracıdır. Hareketleri sizi zorlamadan fiyatlar da bütçenizi zorlamayan ucuz maliyetli bir fizik şekillendiricisidir. Plates yardımıyla; kalça, bel, karın ve basen bölgenizde biriken inatçı yağları hem eğlenerek hem de yorulmadan yakabilirsiniz. Bahsettiğimiz yorucu olmayan bu plates hareketleri,   gymball ya da plates topu adı verilen yuvarlak esnek yapılı bir topla yapılmaktadır.

  Peki, Plates Vücudunuzu Nasıl Etkiler?

  Plates ile kaslarınızı güçlendirebilir ve daha esnek bir yapıya sahip olabilirsiniz. Plates ile kas çalıştırmak oldukça kolaydır. Plates ile tüm vücudunuzu çalıştırmak için tam aradığınız yoldur. Bunun yanı sıra yağ oranınızı düşürüp kas oranınızı arttırabilirsiniz. Duruş bozukluğunda da bozukluğun iyileşmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, kemik erimesi olan kişilerde olumlu sonuçlar vermektedir. Ikı, ince ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz fakat kilo kaybına sebep olmamaktadır. Sadece plates yaparak yağ oranınızı düşürebilirsiniz. Ancak biraz zaman alır, yaklaşık 6 ay – 1 yıl gibi bir süre devam etmeniz gerekmektedir. Hafta da 3 gün plates yapmanız yeterli olacaktır. Ama bunun yanı sıra düzgün bir beslenme programı uygularsanız çok daha güzel sonuçlar alabilirsiniz. Fakat bu beslenme programını bir uzman yardımıyla yapmanız çok daha yararlı olacaktır.

  Plates Yağ Yakar Mı?

  Plates üst kısımda söylediğimiz gibi yağ yakmaktadır, ancak kilonuzda rakamsal fark olmaz. Beden olarak küçülmenize yakılan yağların kas olmasına yardımcı olur. Platesi kilo verdikten sonra sıkılaşmak amacıyla da kulanabilirsiniz. Plates ile elinize geçen sonuçlar kalıcı olmaktadır. Zaten kilo problemi olanlar için asıl sorun dışarıdan görünen değil midir? İşte plates ile beden beden küçülebilirsiniz. Yani plates ile sıkılaşma mümkündür.

   

  Plates oldukça güzel bir sıkılaşma aracıdır. Rakamsal olarak bir kilo verme durumu söz konusu değildir. Düzenli bir şekilde yapıldığında güzel sonuçlar alabiliriniz. Hele ki belenmenize de dikkat ederseniz işte o zaman tadından yenmez diyebiliriz.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleGünlük Su Tüketimi
  Sonraki makaleKemiklerin Korunması
  asdasd