Ana sayfa Vücutçular Türk Vücutçular Şafak KARTAL

Şafak KARTAL

3284
0
PAYLAŞ

1991’de Konya ilinde doğdum. İlköğretime başlayana kadar Antalya’nın Alanya ilçesinde, ortaöğretime ise Konya’nın Karapınar ilçesinde başladım ve Kocaeli’nin İzmit ilçesinde tamamladım.

Askerlik dönemine kadar çeşitli bilgisayar oyunları ile belkide hayatımın bir kaç yılını heba ettim. Askerlik hizmetinden bir kaç sene önce başladığım kick boks, hayatımın bir parçası olmuş ve beni bilgisayardan uzaklaştırmaya başlamıştı. Askerlik gelip çattığında gönüllü olarak belirttiğim komando branşı gerçekten de işe yaramıştı. Komando yetiştirme işini gerçekten iyi yapan İZMİR Yeni Foça Komando Eğitim Alayı bana belkide hayatımın dersini vermişti. Yaptığım kick boksun yanı sıra, kendi sınırlarımı zorlamayı öğrenmemde yardımcı oldu. Askerlik dönemimde başladığım vücut geliştirme, bitmek bilmeyen araştırma, öğrenme hevesi ile askerlikten sonra başladığım ağırlık antrenmanları büyük bir adım oldu.

Başladığım ilk günden beri gelen merak ile araştırma hevesi, aslında bu sporda ilerlemenin, büyümenin başarmanın verdiği hazzın yanında, insanlara bir şeyler katmanın ve onlarında başarmasını sağlamanın inanılmaz keyifli olduğunu hissettim.

Ardından G.F.H.C. Academy’den almış olduğum;IMG_2043
Personal Coach
Professional Advanced Personal Trainer
Sports Nutrition Tech.
Supplementist
Fundamentals of weight training
ve
T.v.g.f.b.f. den 1. kad. antrenörlük

belgeleri ile başladığım eğitmenlik kariyerimi, profesyonel seviyeye taşımayı hedefledim. Beraberinde insanlara vermiş olduğum antrenman ve beslenme programları ile, sonuç odaklı çalışmalarıma devam ettim.

asdasd