Scitec Casein Complex İnceleme

  2322
  0
  PAYLAŞ

  Bilindiği gibi casein proteinler uzun süren emilim süreci ile tüm gece boyunca kaslarınızın ihtiyacı olan besin desteğini karşılamaktadır.Piyasada birçok markanın casein ürünü bulunmaktadır.Bu yazımızda bu ürün grubunda olan Scitec Casein Complex ürününü inceleyeceğiz.

  İçerik ve Etki;

  Scitec cazein proteini kompleks bir proteindir.İçeriğinde bulunan yüksek oranda bcaa ve glutamine ile dikkat çekmektedir.Aynı zamanda ürün micellar casein’in yanı sıra kalsiyum caseinat içermektedir.Kalsiyum cazeinatın önemi ise, kalsiyum ve fosfor açısından zengin olduğundan dolayı ürünü kullananlarda kemik yapısı ve dayanıklılığı için faydalıdır.Ürünün 1 servisinde 23 gram protein bulunmaktadır.

  icerik

   

  Lezzet ve Kullanım;

  Ürün birçok protein tozunda olduğu gibi çikolata aroması ile gelmektedir.Çikolata aromalı protein tozuna alışkın olanlar için lezzet konusunda sorunsuz bir üründür.Kullanımı ise gece yatmadan önce 300 ml su yada süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

   

  Fiyat ve Bulunabilirlik;

  Ürün piyasada yeni olmasına rağmen fiyatı biraz yüksek durumdadır.İlerleyen günlerde belki bu durumda bir revize yapılabilir.Diğer ürünlerle karşılaştırıldığında fiyatı biraz yüksek durumdadır.Ürünü bu adresten tedarik edebilirsiniz.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  asdasd