Ana sayfa Antrenman Six Pack Ne Kadar Sürede Çıkar?

Six Pack Ne Kadar Sürede Çıkar?

5799
0
PAYLAŞ

Vücut geliştirmeyle alakalı sorulan soruların en başında bu soru geliyor. Ne zaman karın kaslarım çıkar? Karın kaslarınız hep var zaten. Gözükmemesinin en büyük sebebi yağ oranınız ve kasın büyüklüğü. Eğer kas yeterince iriyse ve yağ oranınızda %14’ün altındaysa kesinlikle fit vücudunuz ve kaslarınız gözüküyor olacaktır.

Eğer çalışıyor ve karın kaslarınızın istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız size püf noktasını açıklayayım. Karın kası da biceps yada sırt kasları gibi ayrı ve büyük bir kastır. Hergün doğaçlama karın çalışarak kası büyütemezsiniz. Nasıl ki göğüs yada omuz için bir gün ayırıyorsanız abdominal için bir gün ayırmalı ve ertesi 48 saat dinlendirmelisiniz.six-pack-abs-lazar-ALOPROTEİN

Bütün bu programlamayı yaptınız ve karnınızın geliştiğini ve sertleştiğini hissediyorsunuz. Fakat görüntü hala sizi tatmin etmiyor. O zaman karın kaslarınızı örten yağ tabakasını eritmeye ne dersiniz? Diyet yapmadan ve kardiyo yapmadan güzel bir görüntü sadece hayaldir. Bir ay içinde karın kaslarınızı çok iyi hale getiremezsiniz. Bir emek ve programlama gerektiren, biraz zahmetli bir iştir. Ama karşılığında alacağınız ödül sizi kesinlikle tatmin edecektir.

Ağır bir diyet yapmadan da başarabileceğinize garanti veriyorum. Sadece belli birkaç kuralla istediğiniz gibi bir görüntü elde edeceksiniz.

– Şeker ve beyaz ekmeği hayatınızdan çıkartın.
– Her gün vücut ağırlığınızın %5 oranında su için.
– Yağlı yememeye çalışın.
– Gün içinde aldığınız kalorinin %25ini kesin.
– Her antrenmanın sonuna 20 dakika kardiyo ekleyin ve bunu interval yapın.

Eğer spor sevmiyorsanız aşağıdaki şekilde kavuşmanız mümkün… 🙂

six-pack-fake-alopro

asdasd