Spinat Extract!

  2614
  0
  PAYLAŞ

  Protein sentezini arttırma konusunda en başarılı anabolic ve yan etkisiz doğal suplementlerin başında gelen spinat extract (ST olarak devam edeceğim) malesef sebebini bilmesemde ülkemizde yaygın değildir. Doğal hormon olarakta nitelendirilen ST eskiden rus sporcuların dünyada 2 adım önde olmalarının sebebiydi. Çünkü ruslar ilk önce mega bcaa yüklemesi yapıp sonrada bu yüklemeyi ST kullanımıyla destekleyerek hipertrofinin ve protein sentezinin tavan yapmasını sağladılar.

  Zor kas yapanlar için bir mucize olan ve doğal anabolizan olmasına karşın WADA’nın doping listesinde olmaması sporcuların bu ürünü kullanmasını mantıklı kılmaktadır. Hiçbir yanetkisi bulunmamaktadır ve yağsız kas inşasında muhteşem bir etkisi vardır. Kötü kolestrolü düşürdüğü ve diyabeti olan kişilere iyi geldiği kanıtlanmıştır.

  İki etken maddesi bulunmaktadır. Birincisi turkesteronedir. Diğeri ise beta ecdysteronedir. Steroid kullanarak kas yapmaya ve hacim almaya çalışan arkadaşların en doğal çözümü seçerek ST kullanımına geçmeleri gerçekten yapacakları en sağlıklı hareket olacaktır. Sağlık için fitness yapmalı, güç ve kaliteli yaşam için natural beslenmelisiniz! Aksi sizi sadece geriye atar.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleKuvvet Antrenmanı
  Sonraki makaleAntrenman Öncesi Supplement
  asdasd