Spor Yapan Çiftlerin Uyumu

  3953
  0
  PAYLAŞ

  Spor yapan çiftler fiziksel olarak da uyumludur. Dış grünüş farketmez diyenler olabilir. Fiziksel eşitsizlik olumsuzların andiren bir parçası olabilir ancak sizde etrafınızda hergün birbirine uymayan çiftleri görüyorsunuz. Kimse, başarılı bir iişki yürütmek için çiftlerin birbirine benzemek zorunda olduğunu söylemiyor ama fiziksellik bazen bütün kategorileride kapsayabilir. Dürüst olalımki bir taraf tamamen fitken diğer taraf yumuşamış tereyağı kaplı bir tabak görüntüsünde olursa bu kişinin hem kendisine saygısını hemde partnerine değeri hakkında fikir veriyor. Bu gerçekten fark eder. Spor yapan çiftler birbirleriyle daha fazla vakit geçirebilirler
  Çiftlerden biri spor yapıyor ve diğeri yapmıyorsa,suçlama ve kızgınlık doğması da kaçınılmazdır. Çünkü onunla zaman geçirmek yerine spor salonuna vakit ayırmanız biyerden sonra onu deli eder. Sizin antrenman programınızla çakışacağı için plan yapamamaktan şikayet eder veya bir yemeğe davet edildiğinizde envai çeşit yağlı yemekler ve tatlılar sunulduğunda tabağınızın çeyreğini sağlıklı besinlerle doldurduğunuzda saygısızlık olarak nitelendirip sizinle tartışabilir.Ama iki tarafta spor yapıyorsa, beraber vakit harcarsınız. Ayrıca,birbirinizin başarılarını ve kişisel kayıtlarınızdaki ilerlemelerinizi de anlayıp kutlayabilirsiniz. Birbirinizin antrenörü olabilirsiniz. Fiziğinizi kontrol altında tutmanız daha kolay olur ve çift olarak antrenmanınızı daha eğlenceli hale getirecek vücut ağırlık egzersizleri bile deneyebilirsiniz.
  Yemek, spor yapan çiftler için bir tartışma haline gelmez. Bir kedi ile köpek neden anlaşamaz? Bir taraf kedi maması yerken diğeri karaciğerli köpek maması yerken anlaşamazlar çünkü. Akşam yemeği için birbirinden tamamen farklı makrobesin profilli yemekler yapmak uyum ve ilişkinizin gelecek sağlığı için iyi olmaz. Düşük bir ihtimalle en başta problem yaratmaya bu farklılık ilerde çok büyük sorunlara neden olur. Aynı sorun yemek için dışarı çıktığınızda da geçerlidir.Çiftlerden biri vücudu konusunda bilinçli,diğeri değil ise yer seçiminde uyumsuzluk ve gerginlik yaşanır.Bir taraf bol tereyağı soslu mantı yemek isterken diğer taraf kumquat soslu hindi göğüs yemek istiyorsa,sürtüşme çıkar ve mücadeleyi şişmanlık kazanır. Bu durum spor yapan çiftler için geçerli değildir. Onların zihinleri de mideleri gibi aynıdır. Yemek yemenin onlar için, vücutlarının ihtiyacı olanı vermek olduğunu bilirler. Birbirlerine hediye almaları daha kolaylaşır. Erkekler genelde hediye almakta çok zorlanıp bazen saçma sapan hediyeler alırken , kadınlar bu konuda düşünüp kendi istekleri doğrultusunda partnerlerine yanlış hediyeler alırlar.Çoğu zaman erkekler,son dakika çaresizliğiyle,iki haftalık maaşlarından daha yüksek maliyetli bir takıyla kuyumcudan çıkar. Ve partnerinden aldığı hediye karşısında da, içinden bu benim zevkim değilki,tamamen kendi isteklerine göre bir şey almış ama bir şey söylersem ucu bana dokunur hediyesi alır. Yani sonuç çoğu zaman hayal kırıklığı olur. Fakat iki tarafta spor yapıyorsa ne alacağınız saniyesinde aklınızda canlanır hemde çok geniş bir yelpazede. Ve hata yapma şansınız da yoktur. Ve işin en eğlenceli taraflarından biri.Spor yapan çiftler çok daha az tartışırlar. İki tarafta günlük hayatında, iş hayatında veya günlük hayatın herhangi bir yerinde yaşadığınız stresi birbirinizden çıkartmak yerine güzel ve sağlıklı bir beslenme sonrası spora gittiğinzideağırlıklardan hıncınızı alarak stresinizi atarsınız. Tartışıp kavgalı uyumak yerine,eve kafanızı toplamış, stressiz bir şekilde gidip güzel zamanlar geçirmek için fırsat bulabilirsiniz. Ve son olarakta,sex. Spor apan çiftlerin cinsel hayatı daha renklidir. Cansız bir cinsel yaşam, ilgisiz bir partner için çözüm isterisiniz? Bir ağırlık alın ve kendinizi spor salonuna atın. eğer vücudunzdan eminseniz kendinize güvenirsiniz ve insanlar da bunu hissder. Spor yapan çiftlerin cinsel hayatında sadece fiziksellik ve uygusallık yoktur ayrıca yoğun bir görsellikte vardır. Ve bu sadece anlık bir renk getirmez. Partnernizin sizi daha fazla ve sürekli arzulaması, tatmin edici ve hareketli bir ilişkinin gerekli bileşenlerinden önemli bi tanesi oluşmş olur. Vücut geliştiren erkekler ekstra süslemelere ihtiyacı olmadan cezbetmek için ihtiyacı olan detayları egzersizlerinden alır. Aynı şey kadın için de geçerlidir. Antrenmanda egzersizlerini belirli bir displinde yapan kadınlar yatakta partnerlerini etkilemek için saçma süslere ihtiyaç duymadan bunu kendi fizikleriyle yaparlar.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleSimitlere Veda
  Sonraki makaleYağlar Kasa Dönüşür Mü?

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  asdasd