Ana sayfa Sporcu Gıdaları Universal Animal Pak

Universal Animal Pak

1881
0
PAYLAŞ

Animal Pak tüm dünyada en çok tercih edilen bir üründür. Profesyonel sporcularla hazırlanmıştır. Animal Pak genellikle sporcular ve nadirde olsa spor yapmayan insanlar tarafından da kullanılır. Sizi gün içerisinde zinde tutar.

Animal Pak birçok vücut geliştirici tarafından en iyi multivitamin olarak belirlenmiştir. Bu ürün Amerika’da üretilmektedir. Türkiye’de ithal edilir. İçerik olarak iki ürün arasında da bir farklılık bulunmaz.

Animal Pak ile Hızlı Etki

Animal Pak ilk seferde etkisini gösteren bir üründür.

Yağsız kas kütlesi geliştirmek için ihtiyaç duyulan maddeler aminoasitler karbonhidratlar, vitaminler, mineraller ve antioksidanlardan doğru bir şekilde yeterli dozu almak gerekir. Animal Pak sizin için bunu sağlar. Vitamin ve mineral içeriğinin dışında bu üründe bitkisel içerikte bulunmaktadır.

Animal Pak paketlerinde farklı etken maddelere sahip 11 tablet bulunmaktadır. Animal PAK  özelliği karaciğer destek içeriği, antioksidan kompleksi ve enzim kompleksi bulundurmasıdır.

Pak bir sporcunun performansını optimum seviyeye çıkarır. Eğer ağırlık antrenmanı yapıyorsanız Animal kesinlikle ihtiyaç duyulan bir üründür.

Animal Pak’ın güvenilirliği kanıtlanmıştır. İçerisinde aspartam, domuz katkı maddeleri, GDO, gluten, koruyucu madde ve laktoz içermez.

Kullanımından bahsedecek olursak; vitaminlerin de tıpkı ilaçlar gibi belli dozlarda, belli saat aralıklarında alınması gerekir. Gıda takviyesi olarak alıyorsanız yemeklerden 30 dakika sonra almalısınız. Eğer orta seviyede bir Animal Pak kullanıcısı iseniz sabah kahvaltısı ile 1 paket, ileri seviyede bir kullanıcı iseniz sabah kahvaltısı ile beraber 1paket,antrenmandan önce 1 paket almanız önerilen kullanım şeklidir.

Unutmayın Animal Pak tercih edilenler arasında ilk sıradadır.

asdasd