Ana sayfa Sporcu Gıdaları Universal Beef Amino 400 Tablet

Universal Beef Amino 400 Tablet

4102
0
PAYLAŞ

Universal Nutrution Türkiye’ye 1996’da ithalat yapmaya başlamış, 1983 yılında Amerika’da kurulmuş bir markadır. Marka gelirlerinin büyük bir kısmını argeye ve ürün geliştirmeye ayırmıştır. Markanın önde gelen ürünlerinden biri olan Universal Beef Türkiye’de de satışı yapılan en iyi amino asit çeşitlerinden biridir. Ürünün dikkat çeken özelliği ise bu ürünün sığır eti ile elde edilmiş olmasıdır. Bir tabletinde 1000 mg kompleks amino asit içeren bu ürün B6, C ve B vitaminlerini içermekte olup sporcuların ve genellikle fitness ile uğraşanların kas kütlelerini arttırmak için gereken ideal desteği sağlamaktadır. Şimdi gelelim ürünü detaylı bir şekilde mercek altına almaya. Ürünün ne işe yaradığı, nasıl kullanılması gerektiği, tadı ve lezzeti gibi konulara değinelim. İlk olarak ürünün içerik ve performansına bir göz atalım.

 

İçerik ve Performans

Universal Beef Amino yüksek konsatrasyonlu amino asitlerden üretilmiş bir gıda takviyesi olup sığır etinden üretilmiş 1000 mg komplesk amino asit içeren bir gıda takviyesidir. Özellikle fitness ile uğraşanlar için kas kütlesini arttırmaya yardımcı bir ürün olarak bilinmektedir. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeye ithalatı yapılan bu ürün vücut geliştirmek için ideal kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olmasının yanı sıra yüksek performans sağlamanıza ve güç almanıza destek olan bir üründür. Sığır etinden üretilmiş olmasına karşın yağ ve kolesterol içermeyen bu ürünün A, C ve B6 vitaminlerin yanında N3 ( Niasin ) vitamini içerdiği de bilinmektedir. Et proteinden elde edilen ürünlerin whey proteine nazaran daha zengin içeriğe sahip olduğuna bakılırsa bu ürünün de iyi bir amino asit kaynağı olacağını söyleyebiliriz.  İçerik ve performans yönüyle Universal Beef Amino 400 Tablet’i ele aldık. Şimdi de lezzet ve kullanım kolaylığı yönünden ürünü mercek altına alalım.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Universal Beef Amino tablet şeklinde satılan bir ürün. Hap olarak alındığı için lezzet veya tat konusunda endişe edenler için oldukça iyi bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Hapların herhangi kötü bir tadı veya acısı yok.  Bu yüzden lezzet açısından değerlendirildiğinde ürünün herhangi bir tat içermediğini söyleyebiiriz. Kullanıcılar için hapın büyüklüğü biraz fazla gelse de bol su ile yutkunuluğunda çok rahat mideye indirebileceğiniz bir hap olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım şekli de üstelik oldukça kolay. Başlangıç evresinde spor öncesi ve spor sonrası 2’şer tablet kullanılan bu ürün, kullanım açından oldukça kolay bir kullanıma sahip. Diğer toz halinde satılan ürünler gibi herhangi bir karışım istemeyen Universal Beef Amino 400 Tablet kolay bir şekilde su ile yutularak tüketilmektedir. Ürünü lezzet ve kullanım kolaylığı yönüyle ele aldık şimdi de ürünün piyasadaki fiyat aralığına ve bulunabilirliğine bir göz atalım.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Universal Beef Amino sporcular için iyi bir amino asit gıda takviyesidir. Sporcuların, özellikle de fitness ile uğraşanların kas kütlelerini arttırmaya yardımcı olan bu ürün Türkiye’de geniş bir pazara sahip. Büyük sitelerde dahi bu ürünün satışının yapıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ürünü kullanmak ve almak isteyenler birçok internet sitesinden bu ürünü temin edebilir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki o da ürünün orijinal bir ürün olması, bu yüzden güvendiğiniz sitelerden bu ürünün teminini sağlayınız. Universal Beef Amino 400 Tablet piyasada 120 TL ile 150 TL arası değişen fiyat aralıklarından satışa sunulmaktadır. Ürünün orijinal bir ürün olduğuna çok dikkat ediniz. Aksi halde orijinal olmayan ürünler hayati riskler taşıyabilir. Fiyat ve bulunabilirlik açısından ürünü kolaylıkla bulabileceğinizden ve uygun fiyatlar ile alabileceğinizden bahsettik. Şimdi de ürünün kullanım tavsiyeleri nelermiş hemen bakalım.

Kullanım Tavsiyesi

Universal Beef Amino 400 Tablet kolay kullanıma sahip bir ürün. Diğer toz halinde alınan ürünler gibi karışım istemiyor. Tablet halinde satılan bu ürünü hap olarak antrenman öncesi b-ve antrenman sonrası kullanıyorsunuz. Ürünün kullanım tavsiyesi 3 evrede değişiklik gösteriyor. İlk olarak başlangıç seviyesinde ürün spor öncesi ve spor sonrası 2’şer tablet kullanılıyor. Yani spordan önce 2 spordan sonra 2 tablet kullanacaksınız. Orta seviyede ise ürün spordan önce 3 spordan sonra 3 tablet kullanılmalıdır. Şimdide ürünün ileri seviyede nasıl kullanıldığına bakalım. Ürün ileri seviyede ise spordan önce 4 spordan sonra 4 tablet olarak kullanılmalıdır. Ürünün kullanım tavsiyelerine dikkat etmeni istenilen verimi almanız açısından oldukça önemlidir. Bu ürün 18 yaş altı kişilerden ve hamilelerden uzak tutulmalıdır. Ürünün rahat bir kullanımı olduğu için sporcuların sadece belirttiğimiz evrelerde belirttiğimiz adet tablet atmalarına dikkat etmelerini öneririz.  Şimdi gelelim ürünün genel olarak özetini yapmaya. Ürünün inceleme özetini sizlerle paylaşalım.

İnceleme Özeti

Universal Beef Amino 400 Tablet Universal Nutrition firması tarafından satışa sunulduğu için ürünün güven veren bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünün en dikkat çeken özelliği sığır etinden üretilmiş bir ürün olmasıdır.  Ürünün bir tablette 1000 mg kompleks amino asit içermesi ve ürünün A, C, B6, N3 vitaminleri sağlamasının iyi bir amino asit kaynağı kas kütlenizi arttırmak için iyi bir destek sağladığını göstermektedir. Özellikle fitness ile ilgilenenler için kas kütlesini arttırmaya yönelik en iyi amino asitlerden birinin de Universal Beef Amino 400 Tablet olduğunu söyleyebiliriz. Ürün tablet olarak satışa sunulan bir ürün olması nedeniyle lezzet açısından aklında soru işareti bulunan herkese rahat bir nefes aldırıyor. Hap olarak kolay bir şekilde tüketilen bu ürünün 120 ile 150 TL arası piyasada fiyatının olduğunu söyleyebiliriz. Ürünü temin etmek isteyenler bunu birçok adresten rahat bir şekilde temin edebilir. Orijinal bir ürün olmasına dikkat edeceğimiz Universal Beef Amino ürünü hamilelerden ve çocuklardan uzak tutulmalı. Ürünün başlangıç seviyesinde spordan önce 2 tablet spordan sonra iki tablet, orta seviyede  spordan önce ve sonra 3’er tablet ve ileri seviye de spor öncesi ve spor sonrası 4’er tablet kullanılması gerekmektedir. Pişman olmayacağınız bu ürün ile kas kütlelerinizi kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

asdasd